Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Adnátok csajozási tippeket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adnátok csajozási tippeket?

Figyelt kérdés

Odamegyek egy lányhoz és mit mondjak neki?

15/F



2014. szept. 5. 21:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi a tarifád?
2014. szept. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem meg pasizos tippeket??
2014. szept. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hallo Zsigmond vagyok!

Tuti szöveg

2014. szept. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellenek tippek. Ha tetszik oda mész hozzá. Megmondod neki, hogy mi a csízió. Biztosan nem fog megharapni. Ja és persze kérsz tőle valamilyen elérhetőséget. Ennyi az egész. =)
2014. szept. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

15/L

Megjegyzem, hogy sokféle lány van.Mind-mind más, egyedi a maga módján.Eddig oké.Vannak azok a lányok akik nem "csípik ki magukat annyira" és vannak, akik talán a kelleténél több sminket használnak, megmutatják milyük van...persze azért ezt nem teljesen szó szerint....ez csak a bevezetés :) Nem kell ide a fiúk által menőnek hitt csajozós szöveg...bőven elég ha az érzéseid tiszták.Sajnos tapasztalatból neem tudok beszélni mert nem volt még kapcsolatom :/ de ezt nem kell, sőt nem szabad elsietni.Én mondjuk rettenetesen vágyom arra, hogy legyen egy fiú az életemben, akivel nem csak egy hónapig vagyok együtt, hanem tényleg szeret, udvarol és szeretőn átkarol :) Főleg ha egy lány érzékenyebb típus, akárcsak én, mert akkor talán te el sem tudod képzelni, hogy egy ölelés is mekkora boldogságot, melegséget tud adni egy ily gyönge szívbe!

Csak kedveskedni kell apró, de célravezető dokgokkal, viszont nem szabad mindennel elhalmozni.

Szóval, én pl mint lány nem annak örülnék ha egy fiú odajönne hozzám és próbálna elsütni valami csajozós dumát, mert szerintem ez szánalmas....már bocs...ha igazi kapcsolatra vágysz, akkor csak beszélgess vele, légy önmagad, szeressen meg úgy ahogy vagy :D

2014. szept. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!