Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, lányok egyaránt! Szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok egyaránt! Szerintetek mennyire fontos, hogy egy nő természetes módon szült-e, vagy sem?

Figyelt kérdés

Szóval ha megtudjátok, nálatok számít egy nő megítélésénél, hogy természetes módon, hüvelyi úton szült, vagy császárral? Most persze azokat az eseteket leszámítva, amikor sürgős beavatkozásra van szükség, vagy valami komplikáció miatt mindenképpen szükség van a császárra. Tehát azokra korlátozva, amikor elméletileg lehetne mindkettőt, és a kismama választ közülük. Mit gondoltok arról, aki mondjuk nem vállalja a természetest? Nem csalódás nektek, hogy az úgymond könnyebb utat választja?


Nagyon szeretném ha fiúk, férfiak is válaszolnának. A ti véleményetek is érdekelne! Csak akkor a nemeteket írjátok oda a végére légyszi! ;)


2014. szept. 5. 21:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Majd pont ezen fogok fennakadni...
2014. szept. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Engem egyáltalán nem érdekel. Én császárral születtem.
2014. szept. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem érdekelne! 19f
2014. szept. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Semennyire nem fontos. Az a lényeg, hogy mind a gyerek, mind az édesanya a lehető legjobban jöjjön ki a dologból.
2014. szept. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem, abszolút nem zavar. Nem azért akarok gyerek(már ha akarnék), hogy a nő szenvedjen a szülés közben. ha neki így könnyebb, csak rajta, az Ő döntése.

F

2014. szept. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
48%
Azt gondolnám, még jó, hogy a könnyebb utat választotta, ki az az elmebeteg aki direkt a szenvedés mellett döntene?
2014. szept. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egyáltalán nem számít. L
2014. szept. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Édes mindegy, ki az aki ezen fent akad?
2014. szept. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
19%
Az elkényeszetett luxus pi...izé lánkák nem szülnek hanem inkább felvágatják magukat mint a csirkét és kivetetik a tumort...az igazi nők meg szülnek (az állításom első fele természetessen nem vonatkozik arra, ha szükséges volt a császár metszés)
2014. szept. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
29%
én természetes szülést tartom "helyesebb" megoldásnak. de ez nem befolyásolja a véleményemet egy nőről, anyáról sem
2014. szept. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!