Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elvesztettem a beszélőkémet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvesztettem a beszélőkémet mit tegyek mit csináljak?

Figyelt kérdés
Eddig be nem állt a szám folyton csak beszéltem beszéltem és beszéltem de már 1 hónapja tart az hogy nem tudok normálisan kommunikálni. Ha besztélgetek valakivel akkor ezeket a szavakat szoktam most használi "aha, értem, jó, jól van akkor, elhiszem, ja, biztos" nagyjáól most így tudok kmmunikálni egy emberrel. Mi történ vajon velem?

2014. szept. 5. 22:39
 1/9 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem hogy a barátnőm is szakított velem e miatt
2014. szept. 5. 22:41
 2/9 anonim ***** válasza:
Nah, erre én is kiváncsi lennék, hogy efféle változások miért következhetnek be, régen én is sokat beszéltem nagy szályú voltam, most meg már örülök, ha az interneten névtelenként rá tudom venni magam arra, hogy írjak...
2014. szept. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Kiégtél. Vagy nem érdekel az éppen verbálisan folytatott aktuális téma, vagy az illető.

Vagy keveset olvasol és beszűkült a szókincsed.

2014. szept. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nézd meg a kérdést! Az eleje egy állítás: "elvesztettem a beszélőkémet" Nah ezért nem megy. Gondolom társaságban folyton erre görcsölsz rá, ezen pörög az agyad, ergó ezzel szépen meg is teremted magadnak a saját kis valóságod, amiben tényként szerepel, hogy te nem tudsz kommunikálni rendesen. Ezen kell változtatni, mégpedig úgy, hogy nem görcsölsz erre rá. Ne agyalj negatív dolgokon, lazulj el és minden simán fog menni
2014. szept. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

ilyen esetben nem a beszélőke veszett el,hanem az érdeklődés és a beszélgetés irányítása a kontroll.

hagyod,hogy ledomináljanak.

ilyen esetekben én szórakoztatom magam.

elkezdek visszakérdezni,de irányított kérdéseket,amikre a válasz az lesz minden esetben,hogy igen.

aztán 4-5 igen után bekérdezek egy oltári baromságot,hátha igent mond megint,aztán röhögök.

a másik variáció,hogy mindenre nemet mondok.

ha megkérdezi a másik,hogy de miért,akkor a válasz rá mit gondolsz miért?azért mert azt hittem...és újra indítod-rosszul hitted mert az nem úgy van.

ezt is lehet a végtelenségig játszani,aztán amikor a másik már kezd beidegesedni,vagy megtörik,akkor engedsz,amíg megenyhül,és megint elkezdesz ellenkezni és mindenre nemet mondasz.

szóval simán elszórakoztathatod magad te is,ha alacsony az érdeklődésed,vagy unalmas a másik akkor is.

2014. szept. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5-ös Ez rohadt jó, csak gondolom ezzel a módszerrel a másik fél nem nagyon akar újra beszélő viszonyba keveredni veled :D Vagy legalábbis nem szívesen. :)
2014. szept. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

dehogyisnem:)

ha ismered azt akivel beszélsz és morcos az előző miatt,akkor bekérdezel pár olyan dolgot,amiről szeret beszélni.

megbeszélteted,meghallgatod,megdicséred és megint nagy haverság van.

aztán másnap lehet ugyanúgy szopatni tovább.

2014. szept. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kegyetlen vagy! :D Ez mindig bejön neked?
2014. szept. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

azért azt hozzáteszem,hogy akkor vannak ezek,ha tényleg érdektelenség van:)

viszont a nők imádják nem tudom miért.

rendesen jelentkeznek érte.

általában a kolléga nőkkel szoktam csinálni:)

2014. szept. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!