Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek melyik ország...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek melyik ország férfijai jönnek be a legjobban?

Figyelt kérdés
Nekem speciel a hollandok és a belgák nagyon.
2014. szept. 6. 12:00
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
49%

Pfff ekkora nyomorék kérdést,a svédek,németek,olaszok,spanyolok is tele vannak nyomi,béna,csúnya férfiakkal,sőt még többel,mert 5-6x annyian vannak összességében,mint mi magyar férfiak.

Attól,hogy ti a reklámozott helyes fiúkákat látjátok vagy egy-két nagyvárosban rohangáló modelleket,még az átlag ugyanolyan mint itt.

2014. szept. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Indiai, arab, török. Ez a vonal tetszik, a sötét bőr, sötét szem, kicsit szőrös. :)
2014. szept. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
40%
egyáltalán nem modelleket látunk rohangálni a nagyvárosokban, hanem én pl egy fesztiválon vagyok szervező, ahova azért nem modellek jönnek, hanem hétköznapi emberek, akik szeretik a zenét és a táncot. úgyhogy vissza lehet venni az irigykedésből, azt pedig senki se mondta h a külföldiek között nincsenek csúnyák. :P
2014. szept. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Ez sem egy jó kiindulópont,a fesztiválokra általában a helyesebb srácok járnak.
2014. szept. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Csak fesztiválon volt alkalmam eddig külföldiekkel találkozni, ők meg közelsem voltak modellek, de gratulálok a megállapításhoz.
2014. szept. 6. 12:31
 16/22 anonim ***** válasza:
80%
Vagy szerintetek a fesztiválokra a visszahúzódó,csendes,félénk,önbizalomhiányos,csúnyább,gátlásos srácok járnak?Vicc :D Mindenhol inkább az elitre jellemző,akik baráti társasággal,barátnővel elmennek,a csúnyább fiúknak ilyenre nincs lehetőségük,nem fogtok velük ott találkozni.
2014. szept. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Miért is nem jó? Fesztiválra bárki jöhet, sőt, van aki nem is táncos, csk kisérő. Nem szerepel olyan a meghívóban, hogy csk helyes srácok jöhetnek... ahh :D Na, ezért nem szeretem a magyarokat, mert ennyire beszűkültek. :D


Kérdező, én is gratulálok a megállapításához... :D Nem tudom honnan szedte :D De ok...

2014. szept. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Te is tudod,hogy baromságot beszélsz,fesztiválra a helyes,sportos srácok járnak,akik nem szégyellősek,nincs önbizalomhiányuk,mert tele vannak pozitív visszajelzésekkel,általában csajozási szándékkal.A csúnyább fiúk nem járnak fesztiválra.
2014. szept. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Embeeer!!!! 5. éve dolgozok azon a fesztiválon, így rengeteg embert láttam már!!! Aki baromságokat beszél, az te vagy.
2014. szept. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

"fesztiválra a helyes, sportos srácok járnak"

Jó, most nem a Balaton Soundhoz hasonló divatfesztiválokról beszélek. Oda lehet, hogy ezek járnak, de egy IGAZI alternatívabb fesztiválon ezerféle ember van. És amúgy is, azok a srácok, akikről te beszélsz alapból nem is járnak fesztiválra, nem szeretik az ilyen koszos és igénytelen helyeket, mert árt a szépségüknek. És az a környezet és hangulat meg kifejezetten azt hozza ki belőle, hogy nem az ideális jön be, hanem a különleges, izgalmas és idegen. Az ideálisokból túl sok van itthon is, és mind el van szállva magától.

2014. szept. 6. 12:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!