Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan lehet tudni hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni hogy egy srác belénkzúgott? Mik annak a jelei?

Figyelt kérdés
13 vagyok

2014. szept. 6. 16:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, hogy mennyire bátor az illető, mennyire vagytok közeli viszonyban. Mert ha félénk akkor lehet semmilyen jelét nem mutatja (nem meri) annak, hogy szerelmes beléd. Viszont ha bátrabb típus, akkor meri keresni a társaságodat, elhív valahova, másként bánik veled mint a többi lánnyal, meg ilyenek.
2014. szept. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
"Mik" :))) Látszik 13 vagy.
2014. szept. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Teljesen fiú-függő.

Ha kommentben leírod, hogy pontosan miket tapasztaltál, meg 1-2 mondatot a fiúról, talán tudok/tudunk segíteni abban, hogy "megfejtsük". :)

2014. szept. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A zvan hogy egy táborban ismerkedtünk meg és jóba lettünk és folyton piszkált meg ilyesmi és az utolsó nap adott valamit arra már nem emlékszem és egy suliba járunk és én köszönötem neki amikor összefutottunk de ő nem és azóta nem beszélünk
2014. szept. 6. 16:44
 5/6 anonim ***** válasza:

#3 vagyok

Hát erre azt mondanám, hogy valószínűleg bejössz neki, csak még elég éretlen. Amikor köszöntél neki, lehet, valószínű, hogy zavarba jött, azért nem köszönt vissza. Ha nagyon érdekel a dolog akkor neked kell kezdeményezned, egyébként meg hagyd a fenébe szerintem. Majd egy év múlva mondjuk.

2014. szept. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi
2014. szept. 6. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!