Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit erek en egy ilyen csajjal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit erek en egy ilyen csajjal szemben? 21L

Figyelt kérdés

Diohejban annyi lenne, hogy evek ota szerelmes vagyok egy pasiba. Ez a srac jo viszonyban van egy csajjal, akirol elterjedt az, hogy r.iha(ezt nem irigysegbol mondom, masok xy-nal talaltak meg az erdoben, bulikban mindig mas pasikkal flortol...). Szoval ez a csaj kavart ezzel a sraccal, es azota is facebookon like-olgatja egymas kepeit, szuletesnapon felkoszontik egymast, illetve a helyi barban is szoktak beszelgetni.

A csaj amolyan cicamica, szoke haj, fekete szemoldok, hegyes mukorom, folyton fenykepezgeti magat, es legtobbszor a sminkcuccai tarsasagaban. Folyton tapados, mini cuccokban jar, amibol kinn van a bugyija, esetleg jol korvonalazodik a bugyija vonala, ezaltal pedig a pasik is megbamuljak. Arrol persze nem is beszelve, hogy folyton mas embereket beszelnek ki 1-2 baratnojevel

Ehhez kepest en nem vagyok az a tipus, aki minden heten fotozgatja magat, mit er, hogy nem jarok fol fustos-cigis helyekre, hanem itthon olvasok, baratokkal beszelgetek, setalgatok, es nem jarok folyton 10kg sminkkel magamon es nem is hordok extramini-feszulos cuccokat.


2014. szept. 6. 18:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak most népszerűbbek az ilyen lányok. 5-10 év múlva sehol sem lesznek hozzád képest. Neked addigra már értelmes párkapcsolatod lesz, ők meg kiégnek addigra, mint a Reichstag. ;)
2014. szept. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem te jobban tetszel, de én nem az a fiú vagyok, nem tudhatom mit akar. Ha buta, a másikat.
2014. szept. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
26 eves a csaj, nem velem egykoru
2014. szept. 6. 18:45
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen nőcit nézd meg 40-esként mikor már alkonyul-érdemes.

Tedd össze a kezed, ha nem ilyen vagy, lépj tovább éld a kis életed. A fazon se lehet egy nagy was is das, ha egy ilyen számára jelent valamit. Egy okosabb fazon, aki értelmes is, és a szíve a helyén van, átlépi az ilyet.


Szóval csak nyertél, még ha most vesztesnek is tünsz önmagad szemébe. Az idő neked dolgozik, ezt ne feledd és aki pasit egy ilyen el tud vinni, azért nem kár. Egyre figyelj: te ne pletykálj a csajról és egyetlen rossz szó ne hagyja el másnak róla a szád. Erre figyelj:)

2014. szept. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt meg végképp n felejtsd el: A közönségesség csak egy darabig érdekes egy bizonyos kör számára, utána megy a szemétledobóba az adott kör által.
2014. szept. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A legjobb baratnomnek szoktam neha rola meselni, amikor feltornek bennem ezek az erzesek. A legjobban az faj, hogy tenyleg nem lenne csunya. A srac pedig tobb, mint 3 eve tetszik, anno en is bejottem neki, de oszinten szolva felenk voltam, es abszolut nem fogadtam a kozeledeset. Arrol nem is beszelve, hogy egyszeruen nem birom ot elfelejteni.
2014. szept. 6. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!