Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 19 éves létemre a legkisebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 éves létemre a legkisebb kosárméret is nagy nekem, mit tudnék velük kezdeni, hogy legalább nagyon kicit is nagyobb legyen?

Figyelt kérdés
Semmi alakja nincs a cicimnek. Ez miatt semmi önbizalmam. Csak egy apró kidudorodás van :(
2014. szept. 6. 20:26
 1/10 anonim ***** válasza:

hát nem sokat tehetsz ...


max OEP-re csináltasd meg

pszichológiai vizsgálat kell előtte! járj utána

és lehetőleg nem akarj óriás dudát ! valszeg az nem állna jól

2014. szept. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
ne fürödj forro vizbe mert az kicsinyíti ja és hallottam olyat h ha maszírozod nőni fog
2014. szept. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Egyél többet, de sportolj is mellette. Valahova menni fog a plusz zsír, cukor.

Az önbizalmadon viszont ez ne változtasson, sokaknak az ilyen 'cici' tetszik.

2014. szept. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Három dolgot tehetsz:


1, elfogadod

2, gyűjtögetsz és megcsináltatod

3, ha hízol, akkor oda is menni fog, ez biztos.


De én az elfogadást javaslom, elhiszem, hogy nehéz. De nekem van egy barátnőm, akinek szintén éppen csak, hogy jó a legkisebb melltartó, és olyan pasija van, most már 6 éve, hogy bárki megirigyelné! Szóval fel a fejjel, nem ezen múlik!

2014. szept. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
kétlem, hogy a 70AA kicsi lenne
2014. szept. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem gond ha pici nézd az előnyeit inkább! Könyebb a szemedbe nézni beszélgetéskor! Ne tudd meg milyen nehéz a szemkontaktus ha két nagy és eléggé kirakott cicivel áll szembe az ember :D Amúgy a pici még szexibb tud lenni :)
2014. szept. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

[link]


Ehhez tudnám hasonlítani, csak én nem vagyokennyire sovány

2014. szept. 6. 20:41
 8/10 anonim ***** válasza:

Hidd el, lesz olyan, aki imádni fogja úgy ahogy van!

Vannak nők, akiknek túl nagy, vagy a köldöke felé kandikál, pedig esetleg még nem is szült, van akiknek csőmelle van. És hidd el, mindenki megtalálja azt az embert, sőt egy életben általában többször is találunk olyat, aki nem csak elfogad minket, hanem úgy szeretnek ahogy vagyunk. A férfiaknak is vannak hibáik, és őket meg mi szeretjük! :)

2014. szept. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én a kicsiket imádom! Hülye vagy inkább ismerkedjünk! Igaz én már 26 vagyok.
2014. szept. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés engem is érint, csak én 35 éves vagyok, de nekem is a 80 B-s kosara nagy, inkább az A-s jó, de azért szoktam B-st venni, hogy nagyobbnak látszódjon. Pedig nekem férjem is van, aki nagyon szereti úgy, ahogy van, volt 3 barátom összesen, de egyiket sem zavarta, mégis nehéz elfogadni. Volt idő, hogy meg akartam műttetni, de mostmár semmiért nem műttetném, miután ismerősök közt volt, akinek kellett, mert sajnos rákja volt és utána nem fogadta be a szervezete, gennyesedett, ki kellett venni, újra műteni, szóval inkább próbálok megbékélni vele, hogy a sors ennyit adott. Nem könnyű, mert egy nőnek ez nagyon fontos. Aki meg emiatt kinevetne, az nem érdemli meg, hogy foglalkozz vele.
2014. szept. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!