Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csúnya vagyok most mihez kezdjek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya vagyok most mihez kezdjek?

Figyelt kérdés
Teljesen el vagyok már keseredve, nem kellek én senkinek mindenki szarik rám, nem lesz soha egy szép barátnőm. :(

2014. szept. 7. 11:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A remény hal meg utoljára...
2014. szept. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én helyes vagyok még sincs barátnőm..
2014. szept. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%
Az a legrosszabb amit tehetsz, hogy sajnáltatod magad.
2014. szept. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

Nem a csúnyaság a gond az esetek többségében,ha csak nem vagy 150 centis dagadt gnóm.Az a lényeg,hogy legyél laza,bevállalós,magabiztos,kissé nagyképű csávó,akit nem érdekel mások véleménye,bármit meg mer tenni,nem fél a következményektől,nagyon jó dumája van,mindenkit megnevettet,kicikiz másokat elterelve a saját hiányosságairól a figyelmét,az ilyen vagányabb,menők,népszerűbb srácok kellenek a csajoknak,akik nem félnek oda menni haverkodni,ismerkedni,akár fiúhoz,akár lányhoz,nem otthon keseregnek,hanem eljárnak szórakozni,bulizni,elhitetik másokkal,hogy ők mennyire király csávók,nem lúzerek,bénák,ők irányítják a saját sorsukat,nem mások.

A bulikban a társaság középpontjában vannak szándékosan,merész dolgokat csinálnak,isznak,cigiznek,esetleg a drogot kipróbálják,rossz színben,balféknek tüntetik fel a többi srácot,aki nem ilyen bevállalós,mint ők.Simán elmondják a véleményüket bármivel kapcsolatban,nem beszari gyerekek,hanem tökösek.És azért foglalkoznak magukkal,eljárnak edzeni,divatosabb cuccokat hordanak,megcsináltatják a serójukat,ügyelnek a higiéniára,pattanást vagy fogakat kezeltetik ha kell,nem elhanyagolják.


Na ilyen csávó kell a lányoknak.Ha jobban belegondolok,azok a srácok,akik ismerettségi körömben népszerűek a lányok körében,semmivel nem néznek ki jobban,mint pl.én aki nem sikeres a köreikben.

Magasabb vagyok,nagy darab,edzek,hasonlóan öltözködök,hajam meg van csinálva,arcra nem vagyok rondább...de nem járok bulizni,nem merem elmondani a véleményem,vagy ismerkedni csajokkal,mert beszari vagyok,társaságban a háttérbe húzódok inkább,béna szövegem van,halk szavam,ha cikizni próbálnak,nem tudok visszavágni semmivel,gátlásos és bátortalan vagyok általában,nem igazi tökös férfi.

Azért sikeresek,mert rossz színben tüntetnek fel minket,elhitetik a lányokkal,hogy ők a jobbak,mi csak nyomi bénák vagyunk,de ez nem a kinézettől függ.

Ismerek olyan srácot,aki ilyen nagy hangú nagyképű nagydumás csávó,tök alacsony,szottyadt alkata van,meglehetősen ronda feje,mégis spanyol modell csajokat húzogat.

2014. szept. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
48%

#3 Így van és nem pontozgatunk itt lefele senkit...

Ugyanez a helyzet velem is!

2014. szept. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
55%
MINDENKI GYÖNYÖRŰ !!!
2014. szept. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!