Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolnak a férfiak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnak a férfiak az olyan nőkről, akik soha nem hordják kibontva a hajukat?

Figyelt kérdés
Ismertek ilyet? Olyan nőkre gondolok, akik egyébként adnak a megjelenésükre és szépek.
2014. szept. 8. 01:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem jobban tetszik, ha nincs kontyba.
2014. szept. 8. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A tesóm ilyen.
2014. szept. 8. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Lehet így is, úgy is! Nem befolyásol!
2014. szept. 8. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Azt, hogy mindig melege van. Nekem így is úgy tetszik amíg van haja. :D De egy idő után engem is zavarna a monoton megjelenés.
2014. szept. 8. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Különösebben nem gondolok róluk semmit, de nem szeretem. Minél nagyobb a haj, annál jobb.
2014. szept. 8. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Az jut eszembe hogy tuti tetvesek
2014. szept. 8. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Az jut eszembe hogy tuti tetves
2014. szept. 8. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Bocs, hogy nőként válaszolok, de muszáj bele dumálnom :)


Azért sokszor nincs más lehetőség, mint összefogva hordani. Nekem pl kibontva derékig ér a hajam, de csak itthon bontom ki. Egy klinikai laborban dolgozom, ahol nem is engedélyezett a kibontott haj, de ha engedélyezett is lenne, akkor sem lehet úgy dolgozni. Engem is zavar, hogy folyton össze van fogva, de muszáj, arról nem is beszélve, hogy ilyen hosszú hajnál már azért nem olyan egyszerű a kibontott hajat viselni.

Ettől függetlenül én imádom, és le nem vágatnám. Mikor haza érek akkor első dolgom kivenni a hajgumit a hajamból.


26N

2014. szept. 8. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Jaj bolondok vagytok! akkor a legszexisebb ha hátul hordják.


Kis barna hajú nyuszi lányok haha

2014. szept. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Kellene valami különösebbet gondolni róluk?
2014. szept. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!