Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit változtassak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit változtassak meg a külsőmön? Lányok és akár fiúk válaszát is várom!

Figyelt kérdés

Nem kérek oltogatást,beszólásokat, sem pontozást csak az őszinte véleményetekre vagyok kíváncsi! És hogy min kellene esetleg változtatnom!


[link]


[link]


16/F


2014. szept. 8. 15:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem lehet megtekinteni a képeket.
2014. szept. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Lehetetlen hogy nem lehet megtekinteni nekem teljesen jó és nyílvános!


De tessék:

[link]

[link]

2014. szept. 8. 15:16
 3/17 anonim ***** válasza:
Talán egy kicsit szálkásabban jobb lenne de nem olyan lényeges mert szerintem így se vagy rossz;) :)
2014. szept. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Őszintén ? Kb mindent ! Túl kisfiús vagy így . Kezdj el edzeni , vágasd más fazonúra a hajad . Az öltözködés .. Azon is változtatnia kell , gyökeresen. Nos lehet fiúk körében menő , de szerintem a csajoknak nem jön be .
2014. szept. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
szerintem se rossz, elso kepen a farmerod fazonja nekem elonytelennek tunt rajtad, meg a frizurad lehet jobb lenne rovidebbre, a formaja jo csak rovid valtozatban. kicsi szalkasitas, kicsit ertelmesebb nezes, es jo.
2014. szept. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

"Őszintén ? Kb mindent ! Túl kisfiús vagy így . Kezdj el edzeni , vágasd más fazonúra a hajad . Az öltözködés .. Azon is változtatnia kell , gyökeresen. Nos lehet fiúk körében menő , de szerintem a csajoknak nem jön be ."


Értem el fogadom én a válaszod!

Edzeni még azért nem edzem mert éppen adtam le pár kilót :) És még körülbelül 2-3-at le kellene adnom és utána már lehet formásítani! :)


A hajamról még annyit hogy nekem ez tetszik! Tudom tudom... akkor minek kérdeztem hogy mit változtassak... :) De hát nem akarok ecset fejet :) Az nem áll jól Más fazon kilővve a kis haj nem áll jól nagy a fejem :) De így is nagy haha :) De igaz már most egy kicsit megnőtt lassan le kell vágatni de köszönöm a vállaszod! :)

2014. szept. 8. 15:27
 7/17 anonim ***** válasza:
az arcoddal nincsen probléma majd még idővel ahogy nagyobb leszel jóképű kis faszi leszel :D még szerintem nyúlni is fogsz csak arra figyelj hogy tartsad a súllyod ..nem mondom hogy feltétlenül gyúrd ki magad mert nincsen arra szükség vann akinek ennélkül is tetszennél persze ártani nem ártasz vele senkinek .. :D de még nagyon gyerekes az arcod ..ahogy nősz majd ez megváltozik ..én is későn érő tipus vagyok ..L
2014. szept. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Szerintem szerezz be egy nagyakmerevítőt, mert eléggé furcsán áll a fejed.
2014. szept. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nyugi nem kell nyakmerevítő :) Csak néztem hogy milyen lesz a kép :P
2014. szept. 8. 15:54
 10/17 A kérdező kommentje:
De kértem is hogy beszólasokból nem kérek :)
2014. szept. 8. 15:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!