Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » MOST AKKOR MIT AKAR TŐLEM?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MOST AKKOR MIT AKAR TŐLEM? TETSZEM NEKI, VAGY CSAK SZÍVAT?

Figyelt kérdés

Sziasztok. (Kérlek normális válaszokat, mert nagyon fontos lenne!!)

Kb. 5 hónapja megismertem egy nálam közel 5 évvel idősebb srácot. Eleve úgy figyeltem fel rá, hogy egy buszmegállóban szállunk le a buszról, és nagyon bámult engem. Majd ahogy teltek a napok egyre jobban és jobban. Szemeztünk, néztük egymást.. de semmi konkrét. Nyáron ugye 3 hónapig kb. nem láttuk egymást. De én nyáron összehaverkodtam az ő legjobb haverjával akinek elmeséltem mindent, és ő tovább adta a srácnak.

Mostanában, mióta megint látjuk egymást, ugyan az van, mint 3 hónappal ezelőtt. Bámul.. bámul.. és mindennap vagy 30 percen keresztül. Múltkor integetett is. És amint észrevesz le sem veszi rólam a szemét, ha pedig háttal áll nekem akkor forgolódik felém. 5 hónapja mikor megismertem akkor felvettem skypén de soha nem beszéltünk. most hogy egyre jobban szemezünk, kaptam tőle egy skype üzit, hogy "honnan ismerjük egymást?" mire én megírtam neki, hogy nem ismerjük egymást, csak szoktam látni. vagyis látásból tudom, hogy ki. Ő erre azt válaszolta, hogy szerinte egyáltalán nem ismerjük egymást. Másnap a buszmegállónál keresett de én csak távolról figyeltem. És aznap is ugyanúgy nézett.

Most akkor mivan? Azt állítja hogy nem ismer, de mindennap bámul. Ez mi?

15/L /Mosonmagyaróvár.



2014. szept. 9. 17:52
 1/5 anonim ***** válasza:
ÚGY SZIVAT AHOGY CSAK TUD!ne vedd komolyan,ha akarna valamit beválalná hogy ismer.off-miért írtad ki h mosónmagyaróvári vagy?
2014. szept. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem akar téged. Megkérdezte, hogy honnan ismeritek egymást. Azt válaszoltad nem ismered. Az szerencsésebb lett volna, ha azt mondod: a megállóban szoktalak látni, még nem ismerlek, de szívesen megismernélek.

Ráírhatsz, hogy megint láttad, mi van vele, hova szokott utazni... Ha viszont élőben nem megy oda hozzád egy pár alkalom után, akkor hagyjad.

2014. szept. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Egyetértek az előző válaszolóval.
2014. szept. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Kálmix ***** válasza:

Szintén egyetértek. Kérdezz rá nála mit akar!

Lehet, hogy jó poén neki, hogy ezzel felhívja magára a figyelmed, de simán lehet az is, hogy félénk és nem tudja hogy mit lépkedjen.

2014. szept. 10. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Régi kérdés, de én is óvár kornyeken elek. Ki a srac hatha ismerem:DD
2018. jan. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!