Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen "roma" vezeték neveket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen "roma" vezeték neveket ismertek? Mert udvarol nekem egy fiú és a neve alaőján nem tudom eldönteni hogy roma-e vagy nem?

Figyelt kérdés
Milyen konkrét vezeték nevekről tudjátok hogy roma az illető?
2014. szept. 9. 22:35
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
92%

Drótos Víndízel

Kalányos Dzsézönsztetem

2014. szept. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
persze mert a horváth az oláhcigány név :D de ne taLálgassunk itt írd már le és megmondom :)
2014. szept. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
a név nem mondd sok mindent mutass képet na az tuti elárulja...
2014. szept. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Kanalas Ramboketto
2014. szept. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 Koplárovics Béci ***** válasza:
A Gáspár kimaradt. Persze belőlük sem csak roma van.
2014. szept. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Kalányos, Orsós, Rafael, Sztojka, Kolompár ezek majdnem mind.

Lakatos, Horváth, Gáspár is gyakori náluk. De a megnyilvánulásai egyértelművé teszik.

2014. szept. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
lakatos, kolompár, dömötör, orsós, kalányos, sztojka, lada, vermes, sárközi, radics, oláh, gáspár, rácz, orbán, bangó, bódi, raduly, váradi... hát drága tezsvírem több nem jut eszembe :D
2014. szept. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 Kálmix ***** válasza:
5%

Szerintem olyan régóta megy a keveredés, hogy a vezetéknév sem tuti biztos! Én ismerek Budait, Baloghot, Jónást, Lázókot, Galambost, Zámbót, Horváthot, Csepelit... és egyik se tagadhatná le a származását!

Én azt mondom, ha csapja neked a szelet, és tetszik is, akkor mi a gond? Azért mert roma már nem is lehet semmi?

Én nem vagyok az, de ismerek nagyon kedves párokat, ahol csak az egyik fél roma.

A szerelemben nincs túl sok jelentősége. Viszont sokat elárul rólad az, hogy ezt a kérdést feltetted itt, ország-világ előtt.

2014. szept. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
Szànalom:) minek neked pàrkapcsolat? Nyilvàn 15 éves vagy Iphone- nal a seggedben születtél és apàd nagy kàrpàtia rajongó:)nőlj fel inkàbb.
2014. szept. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

"A szerelemben nincs túl sok jelentősége. Viszont sokat elárul rólad az, hogy ezt a kérdést feltetted itt, ország-világ előtt."


Annyira nem bírom az ilyen szemellenzős, beszűkült gondolkodást. Méghogy nincs jelentősége!


A cigányok alapvetően közösítik ki a nem cigányokat, és nem fogadják be a kultúrájukat. Nem véletlenül nem asszimilálódtak sehol több száz éven keresztül, mert kizárólag a saját kulturális szokásaikat követik. Emiatt van rengeteg súrlódás. Édesanyám tanított olyan iskolában, ahol kb. 60% cigány volt. Nem egyszer a szíve szakad meg amiatt, hogy értelmes kis cigány lányokat, akik szerettek volna tanulni, kivettek idejekorán az iskolából, mert kötelezően férjhez kellett menni tizenévesen (Pest, XV. kerület).

A lány ne tanuljon, kuss a neve, csak otthon a férjével és a purgyékkal foglalkozzon. Természetesen nem mindenki ilyen közülük, de azt figyelembe kell venni, hogy hatalmas kulturális különbségek vannak. (másik példa: arab férfi udvarlása első hónapban, majd viselkedésének gyökeres megváltozása miután összejöttek).

Még a tv-ben a főzőműsorban sem ülnek le a cigány asszonyok a férfiak mellé az asztalhoz, miután egész nap robotoltak a konyhában. Csak az után ehetnek, hogy a férfiak már ettek. Egy mondás szerint, amikor két ember házasságot köt, egyúttal a családjaik is házasságot kötnek. Nem csak a másikat veszed el, hanem a családját is.


Látom nem sokat tudsz az életről, ha szerinted a szerelemben nem számít. Ott számít csak igazán, mert azzal az illetővel fogsz együtt élni. És az meghatározó, hogy a másik fél mit hozott otthonról. Amikor elmúlik a vörös köd, akkor szinte már csak ze számít. Több tanulmányban már kimutatták, hogy az egymáshoz hasonlóak hosszútávon sokkal nagyobb eséllyel maradnak együtt, mint akik különböznek. Az ellentétek vonzzák egymást egy tévhit, mely legfeljebb rövidtávon lehet igaz az esetek döntő részében.

2015. máj. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!