Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy ateista férfi el tudja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ateista férfi el tudja fogadni a keresztény lány döntését? (szüzesség, mi más? )

Figyelt kérdés
2014. szept. 10. 20:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Hidd el, nem fogtok jól meglenni. Példa God's Not Dead filmből :)
2014. szept. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Láttál már,de mégse :) ***** válasza:
78%

Egy ateista?

El.

Egy férfi?

Nehezen.

2014. szept. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
36%
Én csak azt nem értem, hogy miért léteznek még vallások. Mind azt mondja, hogy az embernek legyen szar az élete, és ez még nem elég, de még örüljön is ennek. Az egész csak anyagi lehúzás.
2014. szept. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Annyira nyilvánvaló Isten jelenléte az életemben, nem tudnék nem hinni!
2014. szept. 10. 20:58
 5/16 anonim ***** válasza:
34%
Mi értelme van ennek? Meg úgy álltalában az egyházi szabályoknak? Én hiszek Istenben, de az egyházat legfőképpen a katolikust elitélem. Isten semmi ilyen hülyeséget nem vár el tőlünk. Ezeket az idióta vallási vezetők alkották még annakidején.
2014. szept. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

#3 Nem érted, mert nincs semmi ismereted, csak olyanról alkotsz véleményt, amit nem ismersz.


Kérdező:

Nem hinném. Tőle nem várható el, hogy elfogadja ezt és ebben higgyen. Ha megteszi, nemes gesztus, de nem várható tőle el. Akik bibliai alapokon várnak a házasságig, azokat a hitük és Isten szeretete vezeti erre - jobb esetben. Ez egy ateistánal nincs meg.


Másrészt a Biblia azt mondja, hogy csak az Úrban házasodjatok, mert mi köze a hívőnek a hitetlenhez? És teljesen bölcs meglátás, ha belegondolsz. Akár a lány vagy, akár a férfi, ez mindkét oldalról érthető.

2014. szept. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ezt a vitát nem tudom megnyerni :(
2014. szept. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Miért ne tudná? Tőle függ igazából, de az elfogadás szerintem nem vallási kérdés. Még akkor sem, ha vallási megfontolás van az elfogadás tárgya mögött.
2014. szept. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeret Téged, elfogad, olyannak, amilyen vagy. Nagyon sok boldog, kiegyensúlyozott családot ismerek, ahol ilyen a helyzet.
2014. szept. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
6%
isten nem is létezik ha létezne nem lenne ennyi sarság a világban!
2014. szept. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!