Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csípőm/fenék 107 cm körbemérve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csípőm/fenék 107 cm körbemérve, nagyon széles vagyok?

Figyelt kérdés
167 cm vagyok 65 kg a derekam 70 cm a mellem 95 de a csípőm meg széles :S
2014. szept. 11. 15:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

# 4


"Mikor nekem 93 centi vol akkor logott a hasam...a polókban folyt:D


Szoval nagyon széles!"


Attól, hogy neked 93-as csípőbőségnél már "folyt a hasad", még egyáltalán nem lehet azt a következtetést levonni, hogy egy másik nőnél azonos, vagy nagyobb csípőbőségnél ugyanaz a helyzet, és hogy neki az túl széles, mivel lehet, hogy neki teljesen más a medencéje, az egész csontozata és a testalkata, mint neked.


Ezekből a száraz számadatokból szerintem nem sokkal jobban lehet az alakra következtetni, mint a dátumból az időjárásra.


Nekem véletlenül pont annyi a derék- és mellbőségem, mint a kérdezőnek, a csípőbőségem meg csak 2 centivel kisebb, mint az övé, de megtippelni sem tudnám, hogy hány kilót kéne ahhoz magamra rántanom, hogy a legnagyobb rosszindulattal azt mondhassa valaki, hogy "lóg a hasam".


Ha belegondolsz, ugyanolyan medence mellett lehet valakinek úgy X cm a csípőbősége, hogy karcsú alkat, lapos, vagy picit domborodó hassal és formás, kerek popsival, és úgy is, hogy annyira hájas a hasa, hogy szó szerint lóg, de mellé lapos a feneke.


Önmagában a széles csípővel nincs semmi gond, a legtöbb férfi számára éppenséggel vonzó, főleg, ha kb. 0,7 körüli derék-csípő aránnyal párosul.

2014. szept. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
A 70-es derékhez a 107 csípő rendben van! Ráadásul a 95-ös mellek is arányosak. Szerintem jól nézel ki.
2014. szept. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
hát de az átlag csípő 90-95 cm :D
2014. szept. 12. 17:59
 14/15 anonim ***** válasza:
Számok alapján jó vagy. Ha többet akarsz tudni most már nem úszod meg a képet:D
2014. szept. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

# 13


Mindenképpen azt szeretnéd hallani, hogy nagyon széles vagy? :-)

2014. szept. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!