Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy lánytól kaptam a következő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lánytól kaptam a következő üzenetet, vajon hogy kell értenem?

Figyelt kérdés

Nem irom ki szóról szóra, csak a lényegét:

"azért irok neked interneten keresztül, mert élőben valószinűleg többé nem tudunk majd beszélni, mivel munkát fogok változtatni (én megjegyzésem: egy helyen dolgoztunk, de engem pár hónapra áthelyeztek máshová), és nemsokára kezdhetek ott. Ugyhogy ezért irtam, mert sajnálom hogy élőben nem tudtunk többet beszélgetni, mert nekem sokat jelent hogy megismertelek. Ugyhogy ennyit akartam mondani, és remélem hogy elolvasod...."

Na szóval...ezt most hogy kell értenem vajon, hogy esetleg még akarna velem találkozni, ha egyszer sajnálja hogy ugymond elszakadunk, vagy ezzel a levéllel tett pontot az ismeretségünk végére...? Elsősorban nők véleményére lennék kiváncsi, hogy ti ilyet mikor irnátok egy pasinak, ha akartok még valamit, vagy le akarjátok koptatni? Mert a végén az az "ez minden amit mondani akartam" mondat.....


2014. szept. 11. 19:45
 1/7 anonim ***** válasza:
elköszönt..
2014. szept. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ha nem akarok semmit akkor nem írok semmit.

ha egy nő üzenetet ír akkor mindig vár választ rá.

szerintem akarja tartani veled a kapcsolatot továbbra is

2014. szept. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A nők mindig azt várják, hogy a férfiak maguktól jöjjenek rá, mit akarnak úgy, hogy közben nem mondják ki, adott esetben totál az ellentétjét mondják:D Magyarán: akar(t) volna tőled valamit, és ezzel a levéllel akarta veled közölni, hogy bejövős vagy nála. Ha le akarna koptatni nem hiszem, hogy egy betűt is pazarolna rád.
2014. szept. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem várja,hogy kezdeményezz,és találkozzatok.
2014. szept. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Eddig nem merte bevallani mostantól lehet neten fogtok beszélgetni amíg újra találkoztok.Ezt még tudatta veled,hogy bír:) remélem írsz neki és akkor kiderül mi volt ez az egész.Ez nem lekoptatás:)
2014. szept. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
huuu hát ez nehéz kérdes :/ az fix h érzett vmit irántad, vagy legalábbis kedvelt/ kedvel. de lehet azért irta h ugymond felkeltse az érdeklödésedet. mintha azt mondana " haho, létezem!" lehet rá kéne irnod :) de nagyon aranyos és merész h egy ilyet üzit írt. én két évig szerettem egy fiút majd elköltöztünk.. mindenki mondta h írjam vagy mondjam el neki az érzéseimet de nem ment :/ azóta is bánom mert ott van az a " mi lett volna ha. "szoval érted. de lehet csak pontot rakott a dolog végere 16L
2014. szept. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2014. szept. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!