Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mondjatok már olyan vicceket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjatok már olyan vicceket amivel egy 16 éves lányt meglehet nevettetni?

Figyelt kérdés
Legyen benne egy kis perverzió.Amivel egy kicsit zavarba lehet hozni,és jót tudjon rajta nevetni.Van esetleg ilyen weboldal?

2014. szept. 12. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Miért nem sír a kislány, amikor elesik a biciklivel?

Mert átszúrta a tüdejét a kormány.

2014. szept. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
29%

Első: ez aztán tele volt perverzióval. :D:D

Legyen az örök klasszikus:


Férfi a feleségének szex után:

-Nyeld le!

-Ü-Ű (teli szájjal)

-Nyeld le!

-Ü-Ű!

-Mit kérsz karácsonyra?

-Nyelés* Bundát!

2014. szept. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
21%

Milyen hangot ad ki a csecsemő a mikróban?

Nem hallom, olyan hangosan maszturbálok.

2014. szept. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

kettes, nekem ezt már elsütötték, és szerintem gusztustalan, nem nevettem rajta, sőt nem is jöttem zavarba.


Szerintem elég, ha poénosan (de valamennyire komolyan is) megjegyzed, hogy pl milyen keres feneke van, hogy csinálja, nem láttál még ilyen szép lányt stb, ettől garantáltan zavarba jön, s elmosolyodik, mert jól fog esni neki a bók. A vicceknek meg nem kell perverznek lennie, hétköznapiakat is elsüthetsz, nem kevésbé humorosak, mint a nyeld se szintűek.

2014. szept. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Végül is igaz, gondolom emberfüggő. Láttam már lányt, aki azonban elpirult ettől a vicctől. :D
2014. szept. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!