Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális vagyok? 13/L

Figyelt kérdés

Számomra a tanulás az fontosabb,mint egy kapcsolat..Szeretnék kapcsolatot,de várok rá/ahogy anya mondta,hogy majd beköszönt,nem értem,de oké/..Igaz,van egy fiú osztálytársam,akivel nagyon jóban vagyok(fiú-lány barátság)de ő sem meg én sem nem akarunk többet..

Neki is meg nekem is a matematika év eleji szintfelmérőnk 61%-os 36 pontos lett,az egy jó 3-as:DD..És erre azt mondta,hogy ettől még nem fogunk járni..Nem is akarok vele járni,mert nekem ő egy legjobb haver(fiú-lány barátság)elég nekem vele..

Ui:Tavaly 6.ban a tanulás rosszabbul ment nekem,de most igaz nem feleltem még semmiből sem,de 5-ös lehetnék kb mindenből/tavaly törtiből 2-es voltam most meg 4-es vs 5-ös lennék/

De ő sem meg én sem nem akarunk egymástól semmit,de azért megcsókol,meg megölel és puszit ad mindennap



2014. szept. 12. 20:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Jó lenne, ha valóban értelmes dolgokkal foglalkoznál... Ilyen erővel pasid is lehetne, ennél rosszabb, mint hogy itt agyalgatsz gyakori kérdéseken, nem igazán van ilyen korban.
2014. szept. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Renbe
2014. szept. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Vannak még normális 13 évesek úgy látom.
2014. szept. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Akkor normális vagyok vagy nem?
2014. szept. 12. 20:08
 5/17 anonim ***** válasza:
Az
2014. szept. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
A megcsokolast hogy erted? Szadat csokolja meg?
2014. szept. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Oké, ez kicsit furcsa, hogy csókolóztok, de nem jártok.

Igen, normális vagy, én is ugyanígy gondolkodom.

2014. szept. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Hú, de bölcs itt valaki! (Remélem érződik az irónia)

De legalább nem abba a kategóriába tartozol, aki 14 évesen már nem szűz.

2014. szept. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ha a csókot a szádra adja, akkor kéne tisztázni a fiúval a dolgokat.
2014. szept. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Szájról szájra..csók volt..de ő sem meg én sem nem akarunk járni..kicsit fura számunkra is de ez az igazság..

Meg megölel,de a keze az mindig lejjebb megy(popsihoz vagy épp a pólómat kicsit felhúzza)

Puszit ad az arcomra,minden pénteken ad puszit de akkor kicsit többet,mert hétvégén nem találkozunk..hétköznap mindennap 1-et ad

2014. szept. 12. 20:58
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!