Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes lettem egy fenékbe,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem egy fenékbe, pontosabban egy testbe. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Konkrétan erről van szó: [link]

Amikor megláttam, egyből elragadott a hév, és olyan érzések uralkodtak el rajtam, mintha szerelmes lennèk, nem tudom egyszerűen túltenni magam rajta.



2014. szept. 13. 18:20
 1/7 anonim ***** válasza:
ez vonzódás, nem szerelem
2014. szept. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De már rég óta vannak ilyen érzéseim azzal a képpel kapcsolatban, ha nagyon vonzódok v.mihez, akkor az már szerelem, nem? Ugyanez mondható el néhány iPhone tulajdonosra, szerelmesek a mobiljukba, egy tanulmány szerint.
2014. szept. 13. 18:24
 3/7 anonim ***** válasza:
Megértjük az érzéseid....
2014. szept. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ezen nem csodálkozom. :D
2014. szept. 13. 18:28
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen vannak akik tárgyakhoz vonzódnak... de az más.


Jelen esetben arról van szó, h felizgat egy dögös popsi.. Érthető. Verd ki rá minél többször, és kész.

2014. szept. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kösz, meglesz :D Vaaaaaaaaaaaaaaaagy megkeresem a popsi tulajdonosát, és magamévá teszem a popsijával együtt :D
2014. szept. 13. 18:31
 7/7 anonim ***** válasza:

.Cyan. nevű felhasználó !!!

Egyetértek Veled.Meg tudjuk érteni a kérdezőt.

Én is szívesen nézném ezt a TYÚKot a baromfiudvaromban... ;)


Na megyek.


Kukori.

2015. jan. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!