Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mi a véleményetek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mi a véleményetek egy ilyen lányról így látatlanban?

Figyelt kérdés

A szobatársamról lenne szó. Nagyon fura csaj, de rájöttem, hogy vonzódom hozzá.

Először is külsőleg derékig érő barna haja van, ami néha össze-vissza áll, meg néha csak úgy bekontyolja, mert nincs kedve megfésülni. Az arca szép, hatalmas szemei vannak, testét nézve magas és vékony.

Öltözködésére jellemző hogy rengeteg home-made cucca van, meg valami vintage boltban szokta venni a cuccait (most nem jut eszembe a neve). Szemüveges, de nem mindig azt hordja.

Személyisége ennél még érdekesebb. Amikor először betoppant a kolesz szobába aranyosan bemutatkozott, aztán ennyi, vagy nem volt itt, vagy ha ittvolt akkor a laptopját nyomta.

Idővel összebarátkoztunk, és megismertem. Bármiről lehet vele beszélgetni, de tényleg, én ilyen emberrel még nem találkoztam. Mindenhez hozzá tud szólni, és elképesztő tudása van. Van, hogy arról beszélgetünk, mit vár el egy férfitól az ágyban, de van hogy értekezést tart a földönkívüliek létezésének kérdéséről vagy a második világháború gazdaság következményeiről. Sosem tudom, mire gondol. Van, hogy csak úgy lelép, és napokig nem is jön vissza, de van, hogy azt mondja, beszélgetni akar velem ezért nem is megy sehová.

Soha nem láttam még sírni, a családjáról nem tudok semmit, ahogy arról sem, hogy milyen suliból jött, milyen volt ott lenni, stb. Titokzatos, nem árul el sokat magáról, csak olyan dolgokat, amik intimek. Például, hogy szeret zuhanyzóban szexelni, vagy hogy kulcscsont fétise van, megőrül a férfiak kulcscsontjáért, szerinte minél jobban kirajzolódik, annál jobban beindul tőle.

Fizika szakos egyébként, és tényleg szenvedélyes módon imádja a fizikát.

Ezen kívül még hozzátenném, hogy végtelenül lusta, nyugodt, soha nem láttam még idegeskedni vagy ilyesmi, szerintem azt is halál nyugodtan tűrné, ha hajléktalan lenne. Nem törődik túl sok mindennel, nem pazarol energiát olyan dolgokra például, mint felvenni egy magassarkú cipőt, vagy ilyenek. Szórakozott, feledékeny, nem érzékeny kicsit sem és senkitől sem függ, és úgy vettem észre, hogy nehezen kötődik más emberekhez. Bizonyára a múltjában van valami, ami ilyenné tette, nem tudom, erre még nem kérdeztem rá.

20 éves.

Mit gondoltok róla? És szerintetek hogyan próbálkozhatnék be nála, hogy esetleg több legyen köztünk?


2014. szept. 14. 11:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Asperger gyanús. Ettől függetlenül ugyanúgy próbálkozhatsz nála, mint bárki másnál. Egyetlen fontos kérdés maradt ki az egészből, hogy te milyen nemű vagy. Ha férfi, akkor fura, hogy szobatársak vagytok, de csak azon múlik, hogy vonzódik-e hozzád. (Ha rendszeresen beszélgetni akar, akkor nem lehetetlen.) Ha nő vagy, és ő tisztán heteroszexuális, akkor felejtsd el.
2014. szept. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha ezt a nőt megakarod hódítani, te mint pasi, akkor nagyon nagyon férfinak kell lenned(nem izomagyúnak!) Lélekben, érzésben, egyéniségben.

Ezt a nőcit, te pénzel nem tudod megvásárolni, nem tudod lefizetni. Ezt csak érzéssel tudod meghódítani, de azt se hamar. Ami nem azt jelenti, hogy ha éppen neki olyanja nincs, akkor esetleg nem lenne benne egy éjszakás buliba.


Szabad szellemű, ezt így hívják. Neki kell téged akarnia ahhoz, hogy esélyed legyen. Neked kell olyannak lenned, hogy felkeltsd az érdeklődését.

Már egyébként érdeklődik irántad, ez teljesen egyértelmű, tehát az első lépésben nyertél már, de még nem a tied a győzelem.:)

Készülj fel, ha megnyilik neked,és megszeret, akkor ezerrel a föld felett fog tartani téged.

2014. szept. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

* van, hogy azt mondja, beszélgetni akar velem ezért nem is megy sehová.


Tetszik neki a személyed-lényed.


Szóval, csak óvatosan közelítsd, ha nem akarsz hoppon maradni, de esélyes vagy nála, ez teljesen egyértelmű:D

2014. szept. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom, tényleg néha olyan, mintha mentális zavar állna a háttérben, de ez hamar elfelejtődik. Teljesen egészséges. :D Igen, érdeklődik irántam, de mégis kéne valami plusz, amivel kicsit elmélyíthetem a dolgot. Mert jelenleg ha ez így marad, soha sem lesz semmi, csak beszélgetünk, lépnem kell valamit, csak nincs ötletem, hogy mit. Nála nem jön be a hagyományos randivacsorázás meg virágcsokrozás, amúgy is utálja a virágokat.
2014. szept. 14. 11:52
 5/5 anonim ***** válasza:
4 Érintsd meg.Spontán. No nem a seggét, vagy a mellét:DD hanem az arcát, kezét. Óvatosan.
2014. szept. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!