Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nem fog kiábrándul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem fog kiábrándulni a barátom, ha meglát majd ruha nélkül? (kicsi mell)

Figyelt kérdés

Nemrég összejöttem egy fiúval és majd szeretnék lefeküdni vele.(Várnék még egy kicsit,szűz vagyok.)Az a helyzet jogy nagyon lapos vagyok és ez frusztrál,pluszba még az is ott van hogy az exbarátnőinek közepes méretű,formás melleik voltak én meg egy deszka vagyok. :'((

Semmilyen push-up melltartót nem hordok,sima melltartót,de ha az lekerül még formája sem lesz,egy semmi! :(

Kb olyan mint itt a bal oldali képen:


2014. szept. 14. 14:36
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
2014. szept. 14. 14:36
 2/26 anonim ***** válasza:
biztos h nem fog,szép melleid lehetnek :)
2014. szept. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Elég nagy barom lenne, ha kiábrándulni, nyugi. :)
2014. szept. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
55%

hát ebből nem lesz mellszex :D


komolyan: ne ezen parázz,mert nem ezen fog múlni a kapcsolatotok :)

2014. szept. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Azért pólóba láthatott már és van némi sejtése, hogy mekkora is lehet a melled. Amúgy meg, ha szeret nem fog a melled méretével foglalkozni.
2014. szept. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Az én mellem minden csak nem szép...

2014. szept. 14. 14:39
 7/26 anonim ***** válasza:
A baloldalinak van formája, teljesen jó.
2014. szept. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
10%

hát engem azvarna omg


12F

2014. szept. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Figyelj, ruhán keresztül is látja nagyjából hogy mire számíthat, ha összejött veled, akkor nem probléma =)
2014. szept. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Rakj fel képet fej nélkül.
2014. szept. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!