Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek milyen az intim borotvá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek milyen az intim borotválkozás? Miért mágom meg magam? Vagyis ha a szörrel szembe húzom akkor mindik kivérzik egy kicsit olyan mint ha tűvel böktem volna meg. Miért van ez és mit lehet ellene tenni? 17F

Figyelt kérdés
2014. szept. 15. 09:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Éles, jó minőségű borotvát használj! Először szőrnövekedéssel párhuzamosan húzd le, majd ellentétesen. Közben öblítsd a borotvát! Általában akkor vérzik a pórusokban, ha tompa, vagy eltömődött borotva miatt többször kell áthúzni ugyanazon a felületen.
2014. szept. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szálirányban, éles borotvával és borotvahabbal! Ha mindez megvan, elvileg nem pattoghat ki.
2014. szept. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
őő nem kipattog hanem borotválkozáskor vérzik pár helyen ami kellemetlen de nem pattog ki másnapra
2014. szept. 15. 14:03
 4/7 A kérdező kommentje:
hát én eddig 1000-1500fts borotvákat használtam lehet h ez a baj? jobbat drágábbat kellene vegyek? és ha igen milyet?
2014. szept. 15. 14:05
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, hány penge van benne, milyen minőségű... nem az ár számít.


A Gillette Blue 3 eldobható nagyon jó, 3 db-os csomagban 1.100-1.200 Ft körül mozog, a 6 db-os 2.000 körül, egy darabos kiszerelésben olyan 360-400 között lehet kb.

2014. szept. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne borotváld, csak vágd rövidre. Hajvágónak vagy elektromos borotvának vannak ilyen funkciói, pár millisre meghagyod, úgy nem néz majd ki kisfiús kukinak.
2014. szept. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hallottam olyanról is h van olyan eldobható ami jó de azt 1x v 2x használom és aztán el kell dobnom az úgy elég drága. Nincs valami tartósabb megoldás?
2014. szept. 15. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!