Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti menyire ismeritek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti menyire ismeritek a pánt nélküli tangát? Www.Life.hu/trend/20110523-fehernemu-pant-nelkuli-tanga. Html

Figyelt kérdés
kort meg nemet is irjatok
2014. szept. 15. 13:04
 1/7 anonim ***** válasza:
2014. szept. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

olvastam róla, láttam videót is

hát nem venném fel

lévén nem egyszer kellet megfognia h le ne essen róla ...

2014. szept. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi értelme, és baromi kényelmetlen lehet, kb mint a szárnyas betét. Gondolom valami kemény anyagból van, különben nem tartana, az meg kidörzsölheti a combokat. Nem próbáltam még, de nem is fogom, mert egy értelmetlen butasàg. Annyira tudom elképtelni, hogy szex előtt felvegyem, mint izgató kellék. De bugyinak soha.
2014. szept. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem se nem tetszik, se nem akarnék egy textilbe burkolt dróttal a lábaim között járkálni.


Az ilyenekkel úgy vagyok, hogy hordja nyugodtan, aki kitalálta. :-)


Én meg maradok azoknál a fehérneműknél, amik szexisek is és kényelmesek is.

2014. szept. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Még nem hallottam róla. De egyáltalán nem is vágyom rá. Nagyon kényelmetlen lehet és nem is hiszem, hogy valóban fent marad. Egy finom anyagú, varrás nélküli alsónemű ezerszer kényelmesebb lehet, mint ez a bebugyolált drót. Szerintem egyébként ez még jobban át is látszik a ruha alatt, mert tök vastag.
2014. szept. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekem van, nem rossz a helyén marad csak rendesen be kell menjen a hátsó rész a popsi közé, ezért van egy kis bevágós érzés aki ezt nem szereti annak nem ajánlom. De nem fogom hordani rendszeresen az biztos, maradok a sima tangánál.
2014. szept. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na én most halottam róla először, el vagyok maradva. Tök undorító, mintha egy betétet forditva , a ragasztós felével felfelé nyomtak volna a csaj lába közé. Hányinger.
2017. jún. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!