Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Feszes boxer vagy slip?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feszes boxer vagy slip?

Figyelt kérdés

Évek óta feszes boxereket hordtam, de most vettem egy csomó slipet, különböző színűeket a kedvenc márkámtól, ahonnan a boxereim is vannak (Te..nis), mert nagyon megtetszettek. Nagyon kényelmesek és szerintem egyáltalán nem tatásak.


Ti hogy látjátok? Szerintetek megint divat a slip is, vagy én lettem konzervatívabb (öregszem)? Lányok? Nektek melyik tetszik jobban, a passzos boxer vagy a slip?



2014. szept. 15. 18:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom... az én barátom bexert hord, tetszik is, nem tudom hogy reagálnék egy slipre
2014. szept. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
A boxer jobban tetszik.
2014. szept. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Aki akar, annak küldhetek képeket
2014. szept. 15. 23:17
 4/19 anonim ***** válasza:
Mindegy, a pasi hordja ami neki kényelmes, én se mászkálok műszálas csipkebugyiban egész nap, én is azt veszem fel ami nekem kényelmes.
2014. szept. 16. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Haseki Sultana válasza:
Nekem mindketto tetszik 19L kerek kepet
2014. szept. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Feszülös az szupi és tetszik ^^
2014. szept. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Látványban a feszes, de lényegében mindegy ha a tartalma megfelelő :)
2014. szept. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Egy férfinek nem a divat diktál és a csajok. Legyen kényelmes és kész. Én is mindkét fajtát hordom. Mikor melyiket találom kényelmesebbnek.

De az tény hogy egy házibuliba főleg ahol ahol van medence nem érdemes slipet venni, mert mindig lesz egy farok aki felhívja rá a figyelmet és viccet csinál belőle. Tapasztalat :D


21/F

2014. okt. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Örülök, mikor egy 21 éves arról oktat, milyen egy férfi. És senki nem mondta, hogy a divat diktál vagy a csajok, mert előbb vettem meg a gatyákat, aztán kértem ki az ízlését a lányoknak, nem fordítva. És én is azért hordom egyiket vagy másikat, mert ahhoz van kedvem
2014. okt. 19. 17:12
 10/19 A kérdező kommentje:

Amúgy meg miféle házibulikra jársz te, ahol (jaffás-csokis) alsógatyában ültök a medencében? Az a gáz, nem pedig az, hogy most vkin slip van. Vagy fürdőruhában vagyok, ha már mindenáron muszáj abban lenni, vagy normális esetben meztelenül.


Kettyósak a mai fiatalok, az tuti

2014. okt. 19. 17:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!