Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megérte kitenni ide a képeteke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megérte kitenni ide a képeteket (vagy privátban elküldeni)?

Figyelt kérdés

Elég gyakran látok ilyen kérdéseket h "Pontozzatok!", vagy az örökzöld "Hogy nézek ki?" Ezeknek a kérdéseknek a kiíróitól kérdezném h megérte e?Rombolt-e az önérzetükön vagy épp ellenkezőleg?

Azoktól az emberektől akik a "küld" választ írják ezekre a kérdésekre pedig azt kérdezném, h mindig válaszoltak-e, ha érkezett kép?És, hogy mi a véleményük azokról akik kitesznek/küldenek képet?(segít az illetőknek vagy sem)

//A félreértés elkerülése végett, eddig nem tettem közzé itt képet magamról és nem is szándékozok.Illetve szerintem befolyásolhatók a válaszok.Ha úgy teszi fel valaki a kérdést, h "szerintetek jól nézek ki?"Akkor több negatív kritikát kap az illető, és ha próbál szerény maradni akkor pedig ha legalább 1 valaki a "szárnyai alá veszi" a kommentelők közül, akkor már több pozitív véleményre számíthat.Tehát szerintem nem mindig őszinték a válaszok.


2014. szept. 15. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:
én mindig válaszolok, ha már kértem képet, és próbálok kedves lenni :D
2014. szept. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
eddig én csak jó kritikát kaptam. önbizalmam nem nőtt tőle, de legalább tudom, hogy nem elviselhetetlenül ronda a pofám, és nyugodtan mehetek ki az utcára:D
2014. szept. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
kettes vagyok, akiknek küldtem, mindig válaszoltak:D
2014. szept. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Javított az önértékelésemen. De ink olyan részem mutattam amiröl tudtam h kafa
2014. szept. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én tegnap tettem fel egy saját képet, mert kiváncsi lettem volna h idegenek hogy látnak. Nem nagyon vagyok kibékülve a külsömmel, mert nem egy modellalkatú a testem. A lényeg, hogy feltettem, majd kaptam késöbb egy üzit, hogy moderálnak valami miatt. Tulajdonképp nem baj, mert kaptam pár kedves üzit, és azok jólestek. Már szebb napom lett azoktól és köszi érte ^^
2014. szept. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!