Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol vannak az ilyen normális,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak az ilyen normális, nem lányos pasik?

Figyelt kérdés

Mint Adam (az énekes srác). Odavagyok az ilyenekért, de sehol nem találok ilyen normális, "pasis" pasit, ha értitek, mire gondolok. Hol tudnék ilyen fiúkkal ismerkedni?

http://www.youtube.com/watch?v=04fQTmvFfGo


2014. szept. 15. 23:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Hát pl én talán normális vagyok de úgyse kellek senkinek szóval téma ejtve. :D

De szerintem ne itt barátkozz

2014. szept. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Itt van egy. De te hány éves vagy tündérke ? ;)
2014. szept. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Tündérke 19 és 3/4 éves :)
2014. szept. 15. 23:22
 4/13 A kérdező kommentje:

Első: miért ne kellenél senkinek?

amúgy nem itt szeretnék barátkozni, csak azt a kérdést tettem fel, hogy milyen helyeken találhatók meg ilyen srácok magas koncentrációban. pl Paddy and the rats koncert, vagy ilyesmi esetleg?

2014. szept. 15. 23:23
 5/13 anonim ***** válasza:

Hát paddy and the rats az pont olyan zenekar hoy mindenki szeretheti szerintem én inkább az airbourne-re szavazok én legalábbis ott leszek és nem nevezném lányosnak magam.

23/f

2014. szept. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Airbourne dettó, nagyon ott van! De szerintem e deszkarock is nagyon jó, pl Sum41, Blink182. De viszont miért is kell zenéhez kötni? Szerintem bárhol találkozhatsz ilyen pasikkal, kivéve a disco-nak nevezett, ecsettanyákban...
2014. szept. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Őket eddig nem ismertem, de így belehallgatva azt hiszem köszönhetek neked sok új kedvenc számot :)

Csak az a bajom, hogy egy barátnőm sem ilyen. Ők megmaradtak Taylor Swiftnél, így nem nagyon volna kivel elmennem egy ilyen koncertre.

2014. szept. 15. 23:30
 8/13 A kérdező kommentje:
egyébként egy Airbourne koncerten mennyire kellene a testi épségemet félteni?
2014. szept. 15. 23:33
 9/13 anonim ***** válasza:
Most neked a pasis az a rocker?:D Mert több szakállam van mint az egész bandának a klipben összeadva.
2014. szept. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy kéne félteni. Sajnos még nem voltam, de mihamarabb pótolni akarom az élményt :) Pogózni Slipknot-ra kell, vagy valami zúzósra.
2014. szept. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!