Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti megkérdeznétek, hogy miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megkérdeznétek, hogy miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy szalagavatóra készülünk, és az egy évvel fiatalabb évfolyamon tanuló fiúkat kértük meg, hogy táncoljanak velünk.

Na és most az a helyzet, hogy én kicsit nagyobb darab vagyok, vagy úgy is mondhatjuk, hogy dagadt ( 160cm és 72 kg).

Amikor próbálunk, akkor rendesen viselkedik, mondhatjuk, hogy kedves meg minden. És annyira örültem neki, hogy normális velem és nem itélkezik, lehet kicsit még bele is zúgtam, vagy hogy mondják ezt.

De tudom, hogy utána a többi fiúval kitárgyalták, hogy milyen rossz neki, hogy ilyen dagadt lánnyal kell táncolnia. Szerintetek szóljak neki, hogy tudom? Nem tudok a szemébe se nézni emiatt, mióta tudom. De párcserére meg nincs lehetőség. Egyrészt, mert a többi fiú sem szeretne velem táncolni, másrészt pedig a lányok mind magasabbak.

Mit tanácsoltok? Nekem eddig sem volt semmi önbizalmam, és így meg végképp semmi kedvem a próbákhoz :(


2014. szept. 17. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne szólj neki, hagyd figyelmen kívül és próbáld jól érezni magadat! Menjen a búsba, te érezd jól magad a saját szalagavatódon.
2014. szept. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem szeretem, ha a hátam mögött beszélnek rólam. Én a helyedben azért óvatosan megkérdezném. L
2014. szept. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
kezdj el sportolni, fogyhatsz pár kilót a szalagavatóig.
2014. szept. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne szolj neki legyel vele kedves es nyugtasd meg hogy kizarolag csak baratkent gondolsz ra.. es nehogy megijedjen hogy o ugy erezze hogy a nyomulnal.. ezt igy tisztazd es erezd jol magad.. Kulonben annyira kover nem vagy, csak kicsit fogyoznal es lemenne..
2014. szept. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!