Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezzel milyen orvoshoz kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel milyen orvoshoz kellene fordulni, pszichiáter?

Figyelt kérdés

Sajnos a nőkkel való rossz tapasztalatom miatt eljutottam oda, hogy ez belső feszültségeket, idegeskedéseket okoz. Nem alszom át az éjszakákat, ideges vagyok, feszült...

a legfőbb gondom, hogy 4 éve vagyok egyedül, és akár mit csinálok, mindig úgy érzem hogy nem kapok esélyt tőlük. Nem adnak esélyt, hogy megismerjenek. Mondhatnátok: társkereső - ugyanaz. Alig válaszol bárki is, egy valakihez sikerült közelebb jutnom, az is csak egy "talán nem"-el küldött el, amikor kértem, akkor sem tudta kimondani a nemet, csak "most nem akarok senkit". Aztán pár hónap múlva összejött valakivel, úgy mondta nekem, hogy "boldogság van :)"

A volt exeim házasodnak. Én meg akárhová megyek, akármit csinálok, nem látok jelöltet. Nem tudom mit csinálhatok rosszul, sokáig ment a tűrés, ment a tűrés, de mostmár sok, és úgy érzem, szakemberre van szükségem.


Hova forduljak?


2014. szept. 18. 15:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Inkább pszichológus. A pszichiáter idegrendszeri alapú problémákat kezel, neked meg inkább lelki bajaid vannak.
2014. szept. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy idáig eljutottál, én is épp ezen az úton vagyok. Ahogy előttem írta a válaszoló, pszichológus kell neked, ha tényleg igényled a segítséget.
2014. szept. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Vivikeeee34 válasza:
en is igy vagyok irj uzit..
2014. szept. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!