Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem iszonyú rondák...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem iszonyú rondák a kigyúrt nők?

Figyelt kérdés

Nem értem egyes pasiknak, hogy tetszhet. A minimum, hogy a párjának is ilyen kigyúrtnak kell lennie, mert elég hülyén nézne ki, ha a csaj kigyúrtabb. Ráadásul elég transzi feje van.

https://www.youtube.com/watch?v=MCBv4UDCvqQ


2014. szept. 19. 20:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nekem már az se tetszik ha egy fitness csajnak szálkás a bicepsze... undorító.
2014. szept. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenki számára gusztustalanok... a nőiség minden jellegét elveszítik....

Két nőies alak van: a kecses, karcsú, és a husis, formás... Na ők egyiket sem képviselik.

2014. szept. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha túlságosan izmosak, az szerintem is undorító...
2014. szept. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszik, bejönnek az izmos csajok, de én is gyúrok.

20F

2014. szept. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Biztos azért, mert Toldi Zsuzsi izmosabb nálad:D

Nekem bejön, kár hogy ritka az ilyen nő.

2014. szept. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem kissé perverz akinek az ilyen nők tetszenek. Egy nő akkor szép ha gyengédséget sugároz.
2014. szept. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

a formákat az izmok adják. igen, ő valóban egy kicsit látványosabban izmos, de ezt szerintem megmagyarázza az h "before the olympia". szerintem ez a nő gyönyörű, főleg az arca, és nagy respect ezért az eredményért :)

17L

2014. szept. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Oké, hogy nem tetszenek az ilyen nők, de úgy beszéltek itt néhányotok róluk, mint valami leprásról.


Ő neki célja/álma volt, hogy ilyen legyen, hogy ezeket elérje, és elérte. És akármennyire is tetszik/nem tetszik, ugyanúgy ember, és megérdemli, hogy azt tehesse, amit szeretne.


Na meg mondjuk az szidalmazók nagyrészét úgy összepakolná a "transzi fejű nő"... :)

2014. szept. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
50%
Ó, igen, a csőcselék megszólalt! Büszkék lehettek magatokra, ti fattyak...
2014. szept. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
kit értesz a csőcselék alatt?
2014. szept. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!