Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes elkezdenem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes elkezdenem szteroidozni, hogy legyen végre csajom?

Figyelt kérdés

elég gány testfelépítésem van,magas,széles váll,semmi mellizom,hosszú karok...gyúrok már egy ideje,de csak a vállam izmosodik és szélesedik továbbra is,hihetetlen aránytalan vagyok már.pedig a vállazást teljesen elhagytam mostanában,megnöveltem a fehérje bevitelt...semmi eredmény,csak a vállak növekednek,semmi mellizom,közepes karizom.

ha egy kicsit be vagyok durranva pl.edzés után vagy másnap és feszülösebb ruha van rajtam,sok lány észrevesz,de ha visszaáll a normál állapot,észre sem vesznek vagy elfordulnak.

érdemes szteroidokat szednem?


2014. szept. 19. 21:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem
2014. szept. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem! Es pedig azert mert ez csokentheti annak az eselyet hogy apa legyel majd kesobb! De ha ez a kockazat nem allna fent akkor se lenne erdemes! Mennyi ideje gyursz?
2014. szept. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Attól, hogy megnövelted a fehérje bevitelt, még mindig lehet kevés neked az izomépítéshez.

Egyébként meg személyiségen múlik az egész, ha eddig nem volt semmi, akkor nagyobb izmokkal se várj sokat.

2014. szept. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Hát persze! De aztán ne csodálkozz, hogy azért dob, mert nem lehet gyereked a szerektől. Hajrá...


(nem)

2014. szept. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Nem, semmiképp, nagyon veszélyes mellékhatásai vannak.
2014. szept. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Tudod, léteznek olyan lányok is, akik nem szeretik a túl izmos srácokat=^___^=
2014. szept. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
hiába lenne csajod, ha a jancsi nem áll majd fel neki csak viagrával :D
2014. szept. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

1kg hús naponta csak elég.

6 hònapja gyúrok,de kb.szarabbul nézek ki...

Túl izmosakat nem...csak én semennyire nem vagyok izmos.

2014. szept. 19. 21:24
 9/12 anonim ***** válasza:

Mi az a "túl izmos"?

Nem ismerem a fogalmat.


Amúgy meg Kérdező, szedd össze magad rendesen, étrend+ edzésterv és nem marad el az eredmény, mégha lassabban is jön. (meg talán Te is túl kritikusan látod önmagad)

2014. szept. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Próbálj küzdősportot, vagy szertornát. Az arányosabban izmosít, mint egy rossz kondis edzésterv, és az ízületeidet is jobban kíméli.

Amúgy a szteroidtól leállhat végleg a tesztoszterontermelésed, megállhatsz a növekedésben, impotens lehetsz.

2014. szept. 20. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!