Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden ember nézéséből meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden ember nézéséből meg lehet állapítani, hogy kik (fiúk / lányok) a szexuális orientációja alanyai?

Figyelt kérdés

Van két barátom, akik maguk mondták el nekem, hogy melegek. Sokszor figyelik a szép, vállas fiúkat / férfiakat buszmegállóbab, utcán, buszon, amikor velük lógok, ezt én mindig észreveszem, akár még beszélgetés közben is képesek utána bambulni egy arra menőnek... Ebből következik, hogy ez alapján bárkiről meg lehet állapítani az orientációját. Sokszor úgy érzem mostanában, hogy engem is figyelnek mások, hogy fiúkat vagy lányokat nézek-e. Mondjuk én biszex vagyok és ilyenkor amikor más a szemmozgásomat figyeli, direkt nem nézek senkire se. Ez mára odáig fajult hogy félek egyetlen fiúra is ránézni a metrón vagy buszon. Ti szoktátok figyelni, hogy mások kiket néznek?

18F



2014. szept. 20. 01:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát én a fiúkat ritkán bámulom. De azt jól látom, ha felszáll egy csinos lány a buszra vagy a metróra, akkor a fiúk tekintete többször odavetődik. Nyilván az enyém is. Ebből talán gondolhatom, hogy kinek mi az orientációja.
2014. szept. 20. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Na én ilyen csinos lányoknál szoktam figyelni hogy reagálnak rá a fiú ismerőseim. És van aki nem néz rá szándékosan, mintha jelezni akarná hogy őt nem a lányok érdeklik... Érdekes.
2014. szept. 20. 02:05
 3/4 anonim ***** válasza:
47%

Jajj, ez most milyen hülyeség már? Ha véletlenül ránézek egy fiúra, te azt vonod le belőle, hogy meleg vagyok? Pedig rájuk szoktam nézni, csak úgy... sokszor azért, hogy mekkora gyíkarcok, különösebben viszont nem érdekelnek. Meg ugyanígy, mindenféle embert megnézek, és akkor mi van? Semmit nem jelent az, hogy kire néz rá valaki.


A lányokat viszont epedve, sóvárogva nézem, mohón és éhesen. De ezt nem mutatom a külvilág felé, hanem rezzenéstelen arccal, és sokszor csak egy szempillantás alatt teszem. Engem csak ők érdekelnek :)

2014. szept. 20. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Eleve gyakran félreértem a "mély" nézéseket. Én a fiúkhoz vonzódom, de megnézem a nőket is, rendszerint stílus szempontból: hogy öltözködhet ilyen ízléstelenül? pl. Fiúkat nem merem nyíltan nézni.
2016. ápr. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!