Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rengetegszer fantáziálok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rengetegszer fantáziálok a szerelemről, elképzelek lányokat, kitalált személyiséggel, és kitalált külsővel, vagy az utcán/akárhol látok egy lányt, és az ő külsőjével. Miért gondolhatok ennyit erre? Át fogom-e élni, valamikor ezt az érzést?

Figyelt kérdés

Rólam annyit lehet tudni, hogy 15 éves fiú vagyok. Introvertált és önbizalom hiányos létemre nem vagyok egy emberrel sem közeli kapcsolatban, talán a legjobb barátommal, de szerintem még vele sem. Mégis szeretném, hogy valakihez közel kerüljek, legyen egy lány, ember, akivel el tudok mélyen beszélgetni, aki előtt meg tudok nyílni, és emelett szeretni is tudom.

Mit gondoltok, sikerülhet ez nekem? Megnyílhatok valaki előtt, ha eddig nem sikerült? Összejöhet majd valamikor egy kapcsolat? Fiatal vagyok, úgyhogy erre még van időm.

És a másik kérdés, amit először írtam: Miért gondolok erre ennyit?



2014. szept. 20. 15:19
 1/1 anonim ***** válasza:

"15 éves fiú vagyok"


Ennél több információra nincs is szükség. Ebben a korban mindenki így van vele. A leleményesebbek már csinálják is a mai világban...


Miért gondolsz rá ennyit? Hormonok, érik a szervezeted.

2014. szept. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!