Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiú. Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú. Szerintetek tetszek neki? Vagy most mi van mert már nem értem ot.

Figyelt kérdés
Van egy fiú 15 éves..o tanított lovagolni 4-5 hónapig..megfogta párszor a kezem amikor tanított meg hulyult velem elvoltunk,veszekedtunk:P,kibékultunk,elvoltunk...de o az a fajta fiú aki macsó,kemény,szívtipró(jól néz ki:3) de minden lánnyal csak azért járt mert nem volt már meg ,hogy csak legyen valaki igazából nem is szereti oket..és már nem járok oda lovagolni,nem is beszélunk de múltkor lájkolta Facebook-on az eggyik posztomat(nem szokta)meg kommentelt egy másikhoz(nem szokta)kommentelt a képemhez is..és amit lájkolt az olyan dolog volt,hogy Lájk és megy... és írtam neki ,hogy Lájk és megy.. :P és ott beszélgettunk aztán sokat írtunk már nem írt vissza..oké..most megint van valami barátnoje de azt sem szereti sztem.Már kezdem elfelejteni mert amúgy régen nagyon szerettem és mondtam is neki és elmúlott..és már találtam egy mási, fiút aki tetszik meg jófej stb. és látom,hogy nem az ismerose (a kiszemeltemnek a csajozós srác,de a csajozós srác) koveti a kiszemeltem...és szerintem ez a nagy macsó,kemény,szívtipró csak álca..sokszor volt,hogy megsértodott mert megbántottam pedig nem is..szerintem érzékeny,és kedves meg minden..csak ezt elrejti..nincs egy igaz barátja sem...Szerintetek most tetszek neki csak fél ,hogy nekem o már nem?és mindig bámul ha meglát meg nézeget..de még régen mondta,hogy nem kellek neki kb.2-3 hónapja azóta hagytam és most jott ez..Szerintetek tetszek neki és fél ,hogy csalódni fog?Vagy mi?Mert én már nem értem...Perverzd,baromságok,okorségeket nem kérek koszi:) 13/L

2014. szept. 20. 20:24
 1/2 anonim ***** válasza:
51%

"tanított lovagolni"


ajajjjjajjj!!!

trollszagot érzek

2014. szept. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
És ha valaki tetszett rogton féltékeny volt meg haragudott meg cirkuszolt..de én nem kellek neki..értelem..és most már nem értem ot..
2014. szept. 20. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!