Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a számról?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a számról? (kép)

Figyelt kérdés

Általános iskolás korom óta csúfoltak az ajkaim miatt, mindig vastagabb volt, mint a többieknek. A szüleim mindig mondták, hogy ne foglalkozzak velük, de ez mindig bántott engem. Aztán a középiskolában rosszabb lett a helyzet, szop ós szájúnak, kur vának, békának hívtak, és még mindig van aki állandóan piszkál, pedig szerintem ennyire nem vészes a helyzet... Szerintetek?


[link]


2014. szept. 21. 00:54
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
nincs ezzel semmi baj.
2014. szept. 21. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
Szerintem sem vészes, sőt, biztos van akinek kifejezetten jól áll. Nem tudom hány éves vagy, mert esetleg még változhatsz.
2014. szept. 21. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%
Csak irigykednek, szerintem rendben van. És ilyen szép fogsorral büszke lehetsz a szádra. Nem vagyunk egyformák, ezt kéne megérteni.
2014. szept. 21. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim válasza:
egyáltalán nem vészes, sőt..ez egy normális száj... én ismertem egy csajt, akonek ettől jóval,,,de tényleg, nagyon sokkal vastagabb szája volt... igen, olyan "szopós száj" féleség...de ettől még eszembe nem jutott volna emiatt csúfolni
2014. szept. 21. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
Nincs vele semmi baj. :-)
2014. szept. 21. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim válasza:
100%
Gyönyörű ajkaid vannak kedves!
2014. szept. 21. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
48%

nem orrot akartál írni száj helyett?

mert inkább az tűnik nagynak.

2014. szept. 21. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%
én nem is értem már mennyiféle dolog miatt lehet a mai világban aggódni:|
2014. szept. 21. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
35%
Szép, csókos ajkak. Ne hallgass senkire!
2014. szept. 21. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
Teljesen jók, mondhatni tökéletesek :D
2014. szept. 21. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!