Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki segitene nekem? 26/f

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki segitene nekem? 26/f

Figyelt kérdés

Meg ismertem egy lanyt tarskereson.Nehezen indult a beszelgetes....Meg most is ugy megy.En van,hogy 4 sort is irok neki,a csaj meg azt irja,hogy ertem vagy ok :/

Nade mindig keres.Mindig ram ir,ez tetszik,de en mar 2x ondtam meg neki,hogy nem en vagyok akit keres.Mondhatni rinyaltam neki az eletemrol.De ilyeneket mond: szeretlek kicsim....Teged akarlak...Tetszel nekem stb stb

Hat jo.Picit messzire van,de terveztuk a randit most vasarnapra.

Sajna nem tudtam el menni(egy pici faluban lakom,es akinek volt autoja en felkerestem,de egyik se tudott velem elmenni most)

Igazabol nem is lenyeg,mert a csaj ugyveszem eszre nem is nagyon bankodott :D

tobb gyanus dolgot vettem eszre...A multkor ki lepett a messengerbol,de a webkameran lattam,hogy irogat,amikor visszalepett,azt mondta el ment a net es nem tudott irni

-_-

MEg azt mondja,hogy szeret es massal nem ismerkedik,kozbe meg ra irtam mas nevvel a tarskereson es valaszolt a kamus profilomnak -_- (ez nem volt szep tolem,tudom :/)

mit tegyek? Egy ilyen kaliberu csaj aki szep es tudja mit akar az elettol,ugysem tartana egy nyomival :/.....szerintetek talizzak vele?


2014. szept. 21. 11:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Felesleges vele foglalkozni, keress mást! Csak szórakozik Veled!
2014. szept. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
erre gondoltam en is....De miert keres akkor mindennap amugy?
2014. szept. 21. 11:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Figyelj. Azert keres mert latja rajtad hogy erzel iranta valamit es ez tetszik neki. De o leszar es kozben az almai pasijat keresi melletted. Az is lehet ki akar hasznalni valamilyen szempontbol.
2014. szept. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hat igazad lehet........Dolgozom es mivel egyedul elek,van leteve egy kis penzem.Viszont o meg sulis,es nagy tervei vannak.Es biztos azis jol esik neki,hogy lelet valakit aki oda van erte :S
2014. szept. 21. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!