Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom mit tegyek! Már egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tegyek! Már egy teljes éve szerelmes vagyok a tanárnőmbe és én is lány vagyok. (? )

Figyelt kérdés
17 éves vagyok a tanárnőm 25. Hihetetlenül szeretem őt. De mindenképp el szeretném felejteni ez nekem sok..Tanácsoknak nagyon örülnék! Előre is köszönöm
2014. szept. 21. 13:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindenképp várj addig még nem fog tanítani téged!
2014. szept. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Volt egy ilyen évfolyamtársam. Mindig nagyon védte az egyik tanárnőt, akit mi utáltunk. Már rég elballagtunk, amikor facebookon tudtam meg, hogy leszbikus. Írtam is neki, hogy komoly vagy csak viccel, mert a gimiben nem mondta senkinek.

Mondta hogy annak a tanárnak írt egy szerelmes levelet, mert már nem bírta tovább magában tartani. A tanárnőnek volt élettársa, és persze hetero. Azt mondta, keressen hobbit, hogy elterelje a figyelmét. Ennyi volt, aztán elballagtunk, és elfelejtette a tanárt. Ennyi.

2014. szept. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!