Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szep ez a lany?

Figyelt kérdés
[link]

2014. szept. 21. 22:38
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:

Különleges arca van. Az első képek modellfotók, olyanok, amiken nem a hétköznapi szépségen van a hangsúly, hanem a vonásokon, ez inkább olyasmi, amit az ember szívesen lerajzol, és nem dicsérget.

A másik képen már hétköznapi értelemben szép:)

2014. szept. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
Szép! De, engem az érdekelne miért kérdezed? :D
2014. szept. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 A kérdező kommentje:

azert kerdezem,mert szerintem bruatlisan kulonleges arca van,es mindezek melett meg klasszikus ertelemben is szepnek mondhato... en ugy vagyok,hogy en az ilyen kaliberu lanyokra mondom azt hogy SZEP!...mert nem hetkoznapiak,es pl benne van valami belso tartas,ami tetszik... szepek a vonsai,en vonasokat az ember fia,ritkan lat a valo eletben,es visszaterve a kerdesedre utolso,kivancsi voltam hogy mas mennyire velekedik hasonlokeppen...de hat nagyon senki,ami szomoru..

mert a szepseg nem egyenlo az atlagossag meg a hetkoznapi kulemmel.

2014. szept. 21. 23:33
 24/42 A kérdező kommentje:
-es ilyen vonasokat
2014. szept. 21. 23:35
 25/42 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem ez egy szép, de teljesen átlagos arc. A képen semmiféle kisugárzás és extra különlegesség nem látszik rajta. Retusálva mindenkiböl egy szép embert ki lehet hozni, de a kommentképben egy festett, selfizós,egy az egymilliárdból lány. Viszont az alakja jó.
2014. szept. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
22-es vagyok. Szép, szép, de azért nem olyan különlegesen szép. Lehet, hogy különleges az arca, de az nem növeli a szépségét. Legalábbis nekem se olyan szimpatikus így a képek alapján.
2014. szept. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 A kérdező kommentje:
elfogadom utolso,te adtad eddig a legjobb valaszt.neked ez a velemenyed,es ala is tamasztottad ...ennyi.
2014. szept. 22. 00:07
 28/42 A kérdező kommentje:
vagyis utolso elotti:D
2014. szept. 22. 00:08
 29/42 anonim ***** válasza:
Na, az újabban linkelt képeken szép. A kérdésben linkelteken meg valahogy fura... mintha anorex lenne.
2014. szept. 22. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
nekem tetszik
2014. szept. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!