Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez lehet árulkodó jel, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lehet árulkodó jel, hogy lefeküdt valakivel a barátnőm?

Figyelt kérdés
Késő délután haza jött a párom. Elment fürödni utána ismét elment. Igen ám, de a bugyiját eléggé szem előtt hagyta. A nőknek tudtommal van alap folyása. Két ilyen kisebb alap folt volt a bugyin és a kettő között egy frissebb sűrűbb fehér ondó szerű anyag volt. Én arra gyanakszok, hogy az ondó, ami a hüvelyből kifolyt. Vagy tévedek? Arról nem is beszélve, hogy elég nedves volt a bugyi alsó része, mint aki felizgattak és elfolyt mint a Niagara.

2014. szept. 22. 10:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
nemtom, de annyit tudok hogy ott lent szinte mindig folyik nekik valami :D
2014. szept. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
52%
A fehérfolyás sokszor ugyanolyan állagú, mint a sperma! Inkább szagold meg, mert a szaga más. Én azt nem értem, minek fürdött le kétszer.
2014. szept. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Nem kétszer fürdött, hanem valószínűleg fürdés után orvoshoz ment. Nem kell mindjárt rosszra gondolni. Bár, ki mint él, úgy ítél.
2014. szept. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Miért ment volna orvoshoz...?
2014. szept. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
16%
ha fürdés után megint elment valamerre, akkor lehet kétszer csalt meg aznap, fürdés előtt és után is... amúgy lehet titokban prostituáltként dolgozik.
2014. szept. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Gondolom vasárnap este 8 órakor fürdés után nem orvoshoz ment. Szagról nem igazán tudtam hova tenni, mert nem igazán éreztem rajta azt a tipikus szagot. Ha szagról kéne ítélnem, akkor 40%, hogy ondó volt.
2014. szept. 22. 10:19
 7/20 anonim ***** válasza:
például azért, mert folyása van.
2014. szept. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
44%

Akár az is lehet... szagold meg, úgy biztos...


Az is lehet, hogy csak leizzadt, és azért fürdött meg, mielőtt újra elment otthonról. Ahogy az is, hogy nem élettani folyás, hanem valami kóros, és elment vele dokihoz...


Mindenesetre szerény véleményem: ha ondó lenne, én mondjuk nem hagytam volna szem előtt, hanem vagy kimosnám, vagy ha nincs rá időm, elásnám a szennyes aljára.

2014. szept. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
72%
Figyelj, a folyás az lehet sűrűbb, hígabb, sárgább vagy fehérebb. Undi, tudom, de sajnos előfordul hogy tocsog, annyi jön, nem kell ehhez szexelni. Miért nem kérdezed meg tőle, hol volt? Nem lenne így egyszerűbb?
2014. szept. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Csak nekem tűni úgy, hogy ez a kapcsolat elég...izé...gyatra!

Nekem ez kicsit furi, hogy itt kérdezgeted gyakorin, hogy mi volt a barátnőd bugyiján. Oké, azt kérdezel amit szeretnél, de nem lenne egyszerűbb megkérdezni? Vagy nem furcsáltad a viselkedését? Nem volt szokatlan ?

2014. szept. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!