Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 72 órás után normális a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

72 órás után normális a késés? HELP

Figyelt kérdés
Sziasztok! A párommal együtt voltunk pár napja. Nem szakadt ki a gumi, nem ment el bennem, de petting alatt kerülhetett belém imott-amott egy kicsi előváladék. Konkrét szex alatt védekeztünk. Mivel picit megijedtem, ezért elmentem 72 órás eseményutáni tabiért biztos ami biztos alapon. Mindez múlt hét végén volt. Most viszont nem akar megjönni, és ami azt illeti kezdek parázni..normális a késés ilyen esetben?? Esetleg vegyek tesztet?

2014. szept. 22. 10:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A 72 órás tabi olyan hormonbomba, úgy megbolygatja a hormonháztartást, hogy gyakorlatilag bármi belefér, ami utána történik...


Teszt korai lenne még, esetleg egy hét múlva, de én nem igazán látok esélyt terhességre....

2014. szept. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, 0% az esélye, hogy terhes vagy.
2014. szept. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nagyon valószínűtlen, hogy terhes lennél, de ha megnyugtat, csinálhatsz tesztet is, a menstruáció várt első napjától már nagyon pontos az eredmény. :)
2014. szept. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!