Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » FIÚK tudnátok nekem segíteni?!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

McAnnee kérdése:

FIÚK tudnátok nekem segíteni?! 19/L

Figyelt kérdés
Sajnos nem tudok pasi-aggyal gondolkozni, ezért mást nem tudtam kitalálni. Na szóval az a helyzet, hogy van egy fiú, aki nagyon tetszik nekem. Viszont nem tudom, hogy tőlem akarna-e valamit. Vannak félreérthető megnyilvánulásai. Pl.: mondtam valamit magamról, erre olyat írt, hogy "szerelmes leszek...". Meg szexuális felhívásai is voltak (jobb kifejezést nem találtam.xd). Viszont tudom, hogy milyen a stílusa és lehet, hogy ezeket nem gondolja komolyan. Mert néha meg bunkó. Szóval nem tudom, hogy most a bunkó éne, vagy a kedves éne az igazi és hogy mit tegyek. Kezdeményezzek, vagy ne... Kérlek segítsetek!!!

2014. szept. 22. 18:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én sem tudom :D
2014. szept. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Kezdeményezz, és ha kiderül, hogy a bunkó éne az igazi, hagyd a fenébe, egyébként meg lehet hajtani rá.
2014. szept. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Lehet kapni ilyen könyvet!
2014. szept. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 DanteSparda ***** válasza:
mindkettő éne igazi
2014. szept. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Kezdeményezz.
2014. szept. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ki,én?.Maradj már...
2014. szept. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én amikor válaszolok, de félre érthető akkor mindig írok egy smiley-t mellé.
2014. szept. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, megpróbálok kezdeményezni, aztán lesz, ami lesz :)
2014. szept. 22. 19:38
 9/12 anonim válasza:
A "szerelmes leszek" a legtöbb pasinál azt jelenti, h OMG mindjárt feláll rád, meg aztmondod sokszort aranyos és kedves veled :D hát ez tök jó de szerintem nem nagyon kéne belehabarodnod, abból amit írtál nem tűnik komolynak a szándéka... emlékeztet magamra. :) (22/F)
2014. szept. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

naigen, erre én is gondoltam :D

lehet, hogy csak túlságosan reménykedem és azért értelmezek mindent félre:)

2014. szept. 22. 20:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!