Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szép lányok mindig vissza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szép lányok mindig vissza fognak utasítani?

Figyelt kérdés
A szép csajok mindig leráznak, vagy jönnek a legyünk csak barátok szöveggel. Csak olyanok jönnének velem össze, akik nekem nem tetszenek. Mindig ez lesz, hogy csak azoknál lesz esélyem, akik nekem nem jönnek be?
2014. szept. 22. 18:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%
Nincs túl magasan az a bizonyos mérce?
2014. szept. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem még annyi sem jut,mint neked.Szimplán az összes levegőnek néz.Nos akkor cserélünk?:)
2014. szept. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A mérce pontosan ott van, hogy tetszik, vagy nem tetszik.
2014. szept. 22. 18:55
 4/11 A kérdező kommentje:
Az hogy az összes levegőnek néz, vagy hogy csak az összes, aki kéne neked, végeredményben ugyanaz.
2014. szept. 22. 18:56
 5/11 anonim ***** válasza:
Tudod mit? Ha még 20 ilyen szép lány visszautasít akkor lehet h tényleg nem lesz ilyened.
2014. szept. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Tudod a "szép" egy relatív dolog, de gondolom te most itt a mai divat szerint és mentalitás szerint élő lányokra gondolsz, és ahogy én eddig észre vettem, nekik inkább a külsőségek számítanak... Egy szó, mint száz, kedves barátom, ha nincs sörényed, se rózsaszín ingeid, vagy ájfónod, akkor tőlük elbúcsúzhatsz! Sajnálom!
2014. szept. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Az öltözködésemmel meg a stílusommal semmi baj, az megfelel a mai elvárásoknak. Viszont nem vagyok ilyen "helyesfiú" arcú, és magas sem.
2014. szept. 22. 19:25
 8/11 anonim ***** válasza:
nem tudom miert panaszkodsz van akinek senki nem jut. en is tudom hogy a calvin klein modellek jonnek be nekem akkor nem sirok hogy egyedul vagy vagyok . de amugy nagyon aranyos vagy egy lany sem csnya csak nem sikerult megismerned . egy egosta kis pocs vagy magas elvarasokkal de te meg az elso 30 mp elmesz az arcod es atested meg olyan mint te vagy belulrolgratulalok megegy barommal tobb sirankoz ettol jobb lesz teeeee.
2014. szept. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

" egy egosta kis pocs vagy magas elvarasokkal "


Tehát az már magas elvárásnak számít, hogy szexuálisan vonzónak találjam a barátnőmet?

2014. szept. 22. 20:55
 10/11 anonim ***** válasza:
hallod a victoria secret modellek arebb vannak menje aludni ha jol nem neze ki legalabb hulye ne legye
2014. szept. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!