Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 16 évesen kis melleim vannak....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 évesen kis melleim vannak. Vonzódhat így valaki hozzám?

Figyelt kérdés
Mindig is nagy melleket akartam, de nem lett. Ahogy látom a környezetemben is a nagymellű lányok jönnek be a fiúknak. Ettől kicsit fiús beütésem van, lehet, hogy ez az oka annak, hogy nem néznek meg a fiúk? Pedig alapjáraton nincs fiús arcom.

2014. szept. 22. 20:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
nekem tetszenek a kis formás mellek is :)
2014. szept. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Akihez egész eddig mindennél jobban vonzódtam, nos ő is kis mellű, de ma már szarok rá. Nem kellettem...
2014. szept. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
mekkora az a kicsi?
2014. szept. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Természetes dolog, hogy vonzódhat is. Az orbitális mell sem jó mindig. Persze a fiatal fiúk többségét az érdekli, de majd felnőnek és megtanulják, hogy máshol van az igazi érték.
2014. szept. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Kis mell a nyerő!
2014. szept. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Ha valamivel tudod ellensúlyozni, akkor nincs gáz vele :D Mondjuk a srácok mindig azt hajtogatják, hogy elég ha formás, nem kell nagynak lennie, de azért nem bánnák, ha véletlenül D-re változna :DDD

Volt fiú, akivel randiztam és ő egyértelműen nem az én apró méreteimhez vonzódik és volt hozzá szokva, de igazából egyáltalán nem foglalkozott vele, így is akart/kívánt :D

Úgyhogy ne aggódj! ;)

L.

2014. szept. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 RRR ***** válasza:

persze

ne csüggedj


kevés fiúval találkoztál ,azért nem jött még össze

2014. szept. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Buford Tannen ***** válasza:
Semmivel sem vagy hátrányban a nagycsecsű többi lánytól :) aki meg pont emiatt nem érdeklődik irántad az ne is tegye
2014. szept. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Volt egy lány, akit ismertem, akkor volt olyan 22-24 körül, nem voltak nagy mellei, de így is bomba alakja volt, még az idősebbek is megnézték. Oké, lehet, hogy a te korosztályod sokszor még éretlenebb, de aki normális, azt ez nem fogja zavarni.
2014. szept. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
pedofilok
2014. szept. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!