Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez meg miért lehet? Lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez meg miért lehet? Lányok, fiúk mit gondoltok erről

Figyelt kérdés
Van az évfolyamon egy srác aki sokak szerint nagyon helyes, buknak rá a lányok szóval egyik legjobb srác. De egyetlen képe sincs kint facebookon, akár ahol meg lenne jelölve sem. Igazán nem értem mert tényleg jól néz ki márkás ruhái is vannak stb szoval minden ami csak lehet. Lányok mit gondoltok erről és fiùk szerintetek?

2014. szept. 23. 20:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Néha a jó külsőhöz értelem is társul.
2014. szept. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Katasztrófa!! Egy ember aki nem fb-n éli az életét!
2014. szept. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én épp le fostolom a facebookot. épp csak azért vagyok ott, mert van egy úgy nevezett "anime fan" csoport, ahol olyanok vannak, akik tudnak elfogadhatóbb animéket ajánlani.Anime=japán rajzfilm, 99%semmit sem ér, a maradék pedig különleges és megismételhetetlen alkotás)
2014. szept. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Csak mert pont ebben a tizenéves korban (14-16) van amikor a legtöbben percenként írnak ki idézeteket, raknak ki selfiket stb
2014. szept. 23. 20:51
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mivel buknak rá a lányok, nincs ideje facebook-ozni.
2014. szept. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ha kérhetem akkor a korotokat is írjátok. :-)
2014. szept. 25. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!