Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi kell egy pasinak ahhoz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi kell egy pasinak ahhoz, hogy úgy érezze megtalálta az igazi lányt/nőt? (19-25 éves férfiaknak szól a kérdés! )

Figyelt kérdés

2014. szept. 24. 20:02
 1/8 anonim ***** válasza:
95%-ban hasonlítunk egymásra.
2014. szept. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ne kézzel fogható dolgokban gondolkodj.

Közhelyes, de nem olyan lány kell akivel el tudjuk képzelni az életet, hanem aki nélkül már egy napot sem.

2014. szept. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2. közhely és hülyeség, előtte és a kapcsolat után is életben szoktak maradni az emberek
2014. szept. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

írjátok a válaszotok alá az életkorotokat is :)

és légyszi tanácsokat! ;)

2014. szept. 24. 20:06
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez nem kézzel fogható. Egy érzés.


Mindenki megpróbálhatja körbeírni, az nálam valahogy úgy nézne ki mint amit az első mondott: Nagyon nagyon hasonlítunk egymásra. És itt nem kedvencekre gondolok, abban pont kevésbé, de felteszel egy általánosabb kérdést (akár valami olyasmit amit ezen az oldalon kérdezgetnek az emerek), és az esetek 90%-ában nagyon hasonlóan fogunk válaszolni rá.

2014. szept. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Mindenképpen legyen szép külsejű a lány, és érezzem hogy jól érzi magát a társaságomban. Ne csak muszájból legyen velem. 20/F
2014. szept. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Érezzem rajta hogy őszintén, feltételek nélkül szeret és hagyja hogy szeressem.

Azt hogy én kellek neki, nem pedig csak egy megoldás vagyok amit kényszerből visel el, ami még mindig jobb mintha nem lenne senkije.


Dehát ilyen a világon nincs. Mindenkit csak valami érdek vagy kényszer hajt, az érzelmek kihaltak.


20/F

2014. szept. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Vidual01 válasza:

Tökéletes kapcsolat?

Ez kihalt Bonnie és Clyde-al...


Egyébként ha egy kapcsolatban a fiú nem becsüli a lányt, akkor nagyon nem értem, hogy a csaj minek akarja meggyőzni a srácot, hogy Ő az igazi.


Lehet, hogy régimódi vagyok, de inkább a fiúnak kell a lány után mennie, s nem fordítva. (Persze egy határon belül..)


20/Fiú

2014. okt. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!