Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsalásnak számítana ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lpeter87 kérdése:

Megcsalásnak számítana ha a virtuális világban jönnék össze valaki mással?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy kifejlesztenek egy nerve gear-hez hasonló kütyüt. (Sword art online-osok tudják mi az.) Amivel belehet lépni egy elég élethű virtuális valóságba és ott összejönnék valakivel de az igazi világban meg van egy párom, akkor az megcsalás lenne? Mondjuk fordított esetben nem tudom mit éreznék.

2014. szept. 24. 21:34
 1/10 anonim válasza:
44%
Igen, és a rejtett kérdésre is igen, elég bunkó dolog volt, hogy Kirito ott fogdossa meg tapizza Sinon-t..és megcsalásnak számít :D De inkább ne nézd azt a förtelmet.
2014. szept. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

na király téma *-* :D

Szerintem nem számítana megcsalásnak, de mért lennél más csajjal,mért nem a bnőddel?

2014. szept. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Az a lényeg, hogy te megcsalásnak vennéd-e fordított esetben
2014. szept. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem megcsalás. De legalábbis nagyon közel áll hozzá.
2014. szept. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. szept. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Fene azt az öngyilkos hajlamomat de rákérdeztem a páromnál Idézem a válaszát ,,PvP-ben akkora criticalt kapnál tőlem, hogy még az avatarod is kitörlődne" xD
2014. szept. 24. 21:56
 7/10 anonim ***** válasza:
Az a gond ezzel, hogy nem tudnál különbséget tenni a virtuális világ és a valóság közt, egy idő után valószínűleg beleszeretnél a virtuális csajba, a valódit meg elhanyagolnád. (Bár ez most is így van a sok MMORPG miatt...) Ha nem is megcsalás, előbb-utóbb úgyis szakítanál a csajjal.
2014. szept. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Épp most dühöngött haverom is, hogy az egyik MMO-ban amivel ő is meg a párja is játszanak a barátnője karija egy másik karival smárolt. Ezért vetődött fel bennem is a kérdés, mert mi lesz ha ezek a játékok sokkal élethűbbek lesznek.
2014. szept. 24. 22:02
 9/10 anonim ***** válasza:

Megcsalásnak számítana, igen. Igazából ha belegondolsz, akkor szerinted megcsalásnak számít a szexchat, vagy a camszex? Mert ez körülbelül ugyanaz a kategória.


Főleg, ha jól emlékszem a Nerve Gear érzéseket is képes közvetíteni... Kvázi olyan, mintha odamennél és megdugnád a csajt.

2014. szept. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Na nem kell leharapni a fejem én nem tenném meg csak kíváncsi vagyok. xD
2014. szept. 24. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!