Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is megszokta nézni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is megszokta nézni a cuki, vékony 10-12 éves lányokat is tiniként vagy csak haveromnak tetszenek, szerinte bájosak és szépek?

Figyelt kérdés
Ma is jöttünk haverral haza a suliból és jött biciklivel egy ilyen talán 10-12-nél biztos nem több csaj, formás szűk, cicanaciban és haver mondta milyen jó feneke van nézzem már. Meg mondta, hogy pár év és milyen jó csaj lesz belőle. Nem szóltam semmit, de van más fiú is így ezzel ez mennyire normális, ha látványra tetszettek neki a kiscsajok, fiatal tini fiúknak tényleg bejönnek az ilyen kiscsajok? Másik haverom meg milfeket szokta stírölni és mondani milyen jó nő meg kint van a tangája ilyesmiket, hát ő is elég fura. Ő meg a másik véglet.

2014. szept. 24. 22:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
haverom is pont ilyen, tiszta pedo :O Lehet h szépek, de nem kezdenék veluk azert.
2014. szept. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát azt még jobban megértem, ha egy idősebb csaj jön be egy tini srácnak, mert az a nő már érett, még vonzóbb lehet számára. Azt is meg tudom érteni valamelyest, ha mondjuk egy 40-es pasinak tetszenek a 18-20 éves csajok, mert számukra meg ugye "friss hús". Na de az, hogy egy tini srác a kislányokra bukjon, az nem hinném, hogy túl egészséges. Mármint ez persze függ attól is, hogy az a kiscsaj mennyire fejlett testileg. Illetve ha csak annyit fűz hozzá, hogy később milyen jó csaj lesz, akkor oké, de ha magához a kislányhoz vonzódik, akkor ott azért van baj. Legalábbis nekem ez a véleményem.
2014. szept. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
47%
még fel sem nőtt, de már most pedofil...
2014. szept. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
10-12 éves fiúkra is szokás mondani, hogy na majd 10-15 év múlva milyen jópasi lesz....sőt én némely 20-22 évesre is azt mondom, hogy még 10 év, és 30-asként majd már igazi pasi lesz :)
2014. szept. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

#4 ez full igy van.

Semmi köze a pedósághoz szerintem.

Meg eleve az a rossz, aki rosszra gondol ^^

2014. szept. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
bocs, de 15 évesen nekem is 12-13 évesek tetszettek. MIt kezdjen egy 15 éves kisfiú egy 16 éves lánnyal? értitek? a 15 éves fiú sokkal gyerekesebb, mint a vele egykorú lányok.
2014. okt. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy ilyen haverom. 9.ben azzal az ürüggyel jött össze 6.-as csajokkal, hogy majd később jó nők lesznek.
2014. okt. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nálam is így van,néha megnézem a 10-12 éves lányokat is.Általában akkor,ha kirívóan(k*rvásan)öltöznek(és persze jól néznek ki).
2014. okt. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#6 azt addig értem h 15 sráccal nem kezd egy 16 csaj és igaz is, de te mit kezdesz egy 12évessel?
2014. okt. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
6os, azért kivételek vannak, barátomnál 3 hónappal vagyok idősebb, 15 évesek vagyunk, ő mégis sokkal érettebb nálam szerintem. Főleg amikor rajtam van az 5perc, senki nem mondaná meg, hogy kevesebb mint egy hónap múlva 16 leszek :D. Nagyon éretten tud gondolkodni ha akar, és csak akkor gyerekes ha ő is akarja :). Jó, én is tudok komoly lenni, de szeretek komolytalankodni meg viccelődni, ha nem komoly dologban kell dönteni vagy ilyesmik.
2016. márc. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!