Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez a férfi kizárólag szexet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a férfi kizárólag szexet akar vagy érzelmileg is kezd benne lenni a dologban?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, aki elkezdte csapni nekem a szelet pár hónapja. Már rendesen gyengéd érzelmeket tápláltam iránta, mikor megtudtam, hogy nős. Folyton úgy alakította a dolgokat, hogy összefussunk, beszéljünk pár szót, én pedig már nem tudtam kiszállni, mert megbolondított. Tegnap azt mondta, hogy szívesen összebújna velem. Én visszautasítottam és azzal indokoltam, hogy azért, mert nős. Néhány órával később láttam rajta (ő nem tudta, hogy látom), hogy nagyon maga alatt van. Ma is próbált a közelembe férkőzni és le van törve rendesen.


Ha simán csak szexet akart volna, akkor a továbbiakban nem foglalkozott volna velem; elfogadja, hogy ez van és lesz@r?

Elképzelhető, hogy elkezdett ő is belebonyolódni érzelmileg is a dologba?


2014. szept. 25. 18:16
 1/4 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján ő is mély(ebb) érzéseket táplál irántad. Szerintem ne kezdeményezz, inkább ő tegye tönkre a saját házasságát, ne Te másét.
2014. szept. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amelyik nős pasi azt mondja, hogy szívesen összebújna veled az nem érzelmeket akar, hanem szexet. Vagy udvarolt már neked, megérintett, megcsókolt? Vagy egyből pár beszélgetés után rátért a lényegre. Nem mindegy.
2014. szept. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2 hónapig csapta a szelet, mire rátért az összebújásra
2014. szept. 25. 18:44
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem csókolt meg, nem kerültünk olyan szituációba
2014. szept. 25. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!