Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez és mitől lehet? Gomba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez és mitől lehet? Gomba, fertőzés vagy valami öntisztulás (ilyet is olvastam bár még nem hallottam róla)?

Figyelt kérdés
Ha szexelünk a párommal, a pénisze fehér darabos lesz, az utóbbi két napban. Fehér, túrószerű darabok. Ettől nem viszketek és nem is büdös. Szex elején és utána ahogy befejeztük szokott égni a hüvelyem. Hozzáteszem gumival szexelünk.
2010. jan. 21. 06:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Nőgyógyász mindenképp,mert ez nem normális.
2010. jan. 21. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
a helyzet az hogy nőgyógyászhoz nem járok még. 17 éves vagyok, anyámmal meg nem vagyok olyan beszédes viszonyba. szóval valaki aki tud valamit róla?
2010. jan. 21. 06:40
 3/10 anonim ***** válasza:
Na ne mondd már. Nőgyógyászhoz fiatal vagy,a kúráshoz meg nem? A nőgyógyászt is el kell kezdeni valamikor,főleg,ha gond van. Ki tud téged diagnosztizálni neten keresztül? Millió dolog miatt lehet. A nőgyógyász is kenetből+tapintással vizsgál,nem szavakból. Ha sokat húzod,egy komolyabb gyulladástól meddő is lehetsz később. Ugyhogy usgyi a nőgyógyászhoz gyorsan!
2010. jan. 21. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszolóval egyetértek! Egyébként is, ha már szexuális életet élsz, nem árt, ha lát időnként nőgyógyász! Főleg, ha probléma van. Bár, ha gumival szexeltek és a barátodnak fehér darabos a pénisze, inkább neki kellene, valami szakorvost felkeresnie!!
2010. jan. 21. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Gombás fertőzésed van, egyértelmű. Az okoz túrós folyást és égő érzést. Keress fel nőgyógyászt!
2010. jan. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanezek a tüneteim voltak, és ez gomba! Menj minél hamarabb nőgyógyászhoz, mert csak rosszabb lesz, és nagyon nehéz lesz kikezelni!!!
2010. jan. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
2. válaszoló. jolvan én csak arról írtam hogy nincs pénzem nőgyógyászra. ki mondta azt neked hogy nem mennék el? anyámtól is hiába kérnék, mer ő munkanélküli és apám is most lesz az. nemtudom minek kell leordibálni a fejem egyből. normális válaszokat várok, nem ilyen parasztokat.-.-'
2010. jan. 21. 15:54
 8/10 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Figyelj csak,17 évesen nehogy már felnőtt embereket parasztozzál,akik neked akarnak segíteni! Azért vegyél vissza! A nőgyógyász meg ingyen van,nem magánrendelésre kell menni,hanem államira,tudom jól,jártam eleget. Na szia.
2010. jan. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
ne haragudj de 17 évesen eltudom dönteni én is mit akarok. jo mindenki ezt mondja, de érdekes hogy egyes dolgokra gyerek vagyok, másokra meg felnőtt...
2010. jan. 21. 19:03
 10/10 A kérdező kommentje:
egyébként a kérdés még, hogy mennyibe kerülnek ilyen gombára való krém vagy kúp? előre is köszönöm.
2010. jan. 21. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!