Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez azt jelenti, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez azt jelenti, hogy nem érdeklem komolyabban?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy pasival pár hónapja, nemrég szeretkeztünk először és azóta még egyszer. Azért volt fontos ez a részlet, mert most lesz a születésnapja, és többször a lelkemre kötötte, hogy nehogy adjak neki valami ajándékot.

Én ezt megígértem és tényleg nem fog semmit kapni (vagy ennek ellenére mégis kéne valami apróság? úgy érzem nem)


De miért ragaszkodott ennyire ahhoz, hogy nem kér semmit, hiszen ha valaki felé bármilyen érzelmet táplálok, akkor jó érzés, hogy ő is gondol rám, nem?

Kicsit el vagyok keseredve.:(


2014. szept. 25. 19:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Én utálom a születés napom, én se szeretem ha ajándékot kapok.
2014. szept. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
(Szerintem ő is így van vele)
2014. szept. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
talán van valakije, és nem akarja hogy lássa az ajándékod. vagy pedig esetleg tudja hogy keveset keresel, és nem akar ezzel terhelni. vagy nem gondolja komolyan, én bűntudata lenne ha elfogadná. szerintem az utóbbi a legesélyesebb
2014. szept. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem kéne megdugatnod magad olyannal, akivel nem alkottok egy párt.
2014. szept. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem kellene összemosni a kettőt....


Azért még táplálhat feléd gyengébb érzelmeket és mindeközben utálhatja pl a születésnapját

2014. szept. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat. :) remélem nem lesz rossz vége.


4-es, te nyilvánvalóan egy másik kérdésre válaszoltál. vagy frusztrál valami. vagy mindkettő.

2014. szept. 25. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!