Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális hogy bejön Robert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy bejön Robert Downey Jr?

Figyelt kérdés
12 éves lány vagyok,és eléggé bejön.Megcsókolni stb.. Nem bírnám mert hát mégis idősebb egy khm...kicsit.Ez normális?
2014. szept. 27. 00:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Te meg miért nem alszol?
2014. szept. 27. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ja, ez majdnem mindenkivel megesik.


Nekem is volt egy hosszabb időszak, amikor tetszett egy énekesnő. 15 éves koromig etalon volt. :D

19F

2014. szept. 27. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mert hétvége van :)
2014. szept. 27. 01:06
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod :D
2014. szept. 27. 01:07
 5/6 anonim ***** válasza:

nekem puzsér robi jön be de Ő ismeleg mint annak idején a Riki Martin vagy a kórházos sorozatból az Udó :( - gyerekként értük rajongtam milyen érvágás mindről megtudni hogy meleg..

de pl.volt a paula és paulina sorozat-hugommal levàgattuk olyanra a hajunkat. vagy vak eszmeraldát jàtszottunk ..

de pl ha nem lenne meleg én tudnék a puzsérral csókolozni szerintem vonzó pasi.de te "12" vagy pár év lehet nem így vélekedsz majd.

2014. szept. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

az hogy bejön neked Robika, csak egy dolgot jelenthet: jó ízlésed van már most is pasik terén :D

még mindig jobb, ha egy idősebb, de normális pasi tetszik, mintha egy "justinbíbör" féle nyálgép jönne be.

2015. jan. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!