Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok van hogy egy fiút túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok van hogy egy fiút túl jóképűnek tartotok magatokhoz képest, ezért még akkor sem hiszitek hogy lehet köztetek valami, ha ő közeledik felétek?

Figyelt kérdés
2014. szept. 27. 10:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs! Egy csúnya lány is elfogadna a legjobbat!
2014. szept. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Velem ilyesmi meg nem tortent,de sok fiu baratom igy all a szep nokhoz,szoval gondolom ez forditott esetben is igaz:-))
2014. szept. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, van. Párszor már előfordult. A legjobb pasikkal még csak beszélgetni, flörtölni sem szoktam, - még ha ők kezdeményezik is- mert úgy érzem h felesleges, sokkal jobb pasi, mint amilyen jó csaj vagyok én. :D Pedig nem érzem magam csúnyának.
2014. szept. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
az önbizalmammal nincsenek efféle problémák, ha kikezd velem egy pasi, max örülök neki, hogy hurrá, jól néz ki :D de nem ez alapján válogatok, szóval mindegy is. meg különben is, ha közeledik felém, akkor ő már úgy gondolja, hogy elég jó vagyok hozzá, innentől kezdve miért kellene még kombinálnom? ő is ugyanolyat pukizik, mint bárki más, nem hiszem, hogy csak mert jóképű, másként állnék hozzá :)
2014. szept. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!